Кошик
101 відгук
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Кранові електродвигуни MTF, MTH

Кранові електродвигуни задіяні в металургії. Їхня робота супроводжується постійними зупинками, включеннями, гальмуваннями або реверсами. В нашому онлайн-каталозі клієнтам доступні електричні двигуни MTF і МТН (з класом нагріву захисту Н, F).

 

MTF, MTH кранові електродвигуни для роботи в металургії

 

Особливим температурним, виробничим умовам роботи в металургії необхідно специфічно функціонує обладнання, стійке до різних навантажень. Кранові електродвигуни з серій MTF, МТН з нашого інтернет-магазину чудово справляються зі своїми функціями:

  • в умовах посилених вібрації, трясіння;

  • при впливі виділяються газів або парів;

  • при збільшенні температурних значень до 70 градусів;

  • при нерівномірному навантаженні;

  • мають клас стійкості до нагрівання F, Н.

Кранові електродвигуни, реалізовані компанією, виготовлені на високотехнологічному заводському обладнанні, тому на них поширюється річний термін гарантії.

 

Електродвигуни різних типів: MTF, МТН

 

Одношвидкісні кранові двигуни (МТН, MTF), включені в обширний каталог електрообладнання компанії, мають фазний ротор і літерне позначення класу Н. Пристрою з габаритами 112 225 і 4МТF отримали нагревостойкость класу F, крім цього, вони часто комплектуються короткозамкненим ротором.

Особливості внутрішньої будови пристроїв і високий ступінь зовнішнього захисту, включаючи системи охолодження двигуна, дозволяють застосовувати їх для роботи в металургії. Ми реалізуємо електрообладнання від перевірених виробників, тому ви гарантовано отримуєте високоякісну продукцію.

Електродвигуни від компанії ТОВ «Електродвигун» — надійність і продуктивність!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner