Кошик
101 відгук
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Електродвигуни

Універсальність загальнопромислових електродвигунів дозволяє їх широко використовувати у верстатобудуванні, деревообробній промисловості, у влаштуванні промислової вентиляції, транспортерах, помповому устаткуванні та підіймачах різного призначення.


Загальнопромислові електродвигуни від компанії «Електродвигун»


Спрощення конструкції без втрати потужності зробило загальнопромислові електродвигуни більш ремонтопридатними. У нашому каталозі представлена велика кількість моделей з уніфікованими вузлами та деталями, що спрощує заміну та ремонт.

Представлені моделі мають різні комбінації технічних параметрів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант з урахуванням навантаження, умов експлуатації та функцій, що виконуються.


Електродвигуни АІР


АІР - абревіатура асинхронних трифазних двигунів, що мають короткозамкнений ротор. Підключення до мережі 220/380/660 В із частотою 50 Гц. У лінійці представлені моделі потужністю від 0,12 до 315 квт. Всі двигуни АІР мають ступінь захисту IP 55, що гарантує їхню довговічність навіть за найскладніших експлуатаційних умов. Монтаж виконується через фланець IM 3081 та лапи IM 1081.

Електродвигуни АІР, представлені в нашому каталозі, використовуються для промислових агрегатів, установок та механізмів, помп, металообробних верстатів, конвеєрів, бетономішалок, компресорів, вентиляції, підіймачів та пресового обладнання.

При правильному підборі типу електродвигуни АІР показують високу продуктивність, безперебійність у роботі та можливість витримувати короткочасні навантаження. До переваг електродвигунів АІР варто віднести помірний рівень шуму та довговічність конструкції.


Однофазні електродвигуни


Ряд однофазних електродвигунів представлений моделями потужністю від 0,55 до 4 кВт із частотою обертання 1500-3000 об/хв. Різні комбінації технічних параметрів дозволяють підбирати оптимальний варіант для комплектації промислової та побутової техніки, приводів помп, компресорів та кормоподрібнювачів.

У каталозі підібрано однофазні електродвигуни з високим рівнем ККД (не менше 76%) та помірним рівнем шуму. Останній параметр досягається шляхом використання точних підшипників та продуманої системи вентиляції. Серед переваг однофазних двигунів варто відзначити компактність розмірів, універсальність, великий робочий ресурс, простоту обслуговування та ремонту.


Електродвигуни з електромагнітним гальмом


Впровадження у конструкцію електромагнітного гальма дозволяє швидко зупиняти електричний двигун, тим самим підвищуючи швидкодію та точність роботи вузла. Потреба двигунів з електромагнітними гальмами також обумовлена підвищенням безпеки роботи, можливість зупинки машини в необхідному положенні та скороченням часу простою між етапами технологічного процесу.

Електродвигуни цієї категорії широко використовуються в текстильному та пакувальному устаткуванні, обробних верстатах, пресах та конвеєрах.


Кранові електродвигуни


Основне завдання кранових електродвигунів це запуск роботи механізмів кранів. У нашому каталозі представлені моделі з маркуванням МТН, MTF, МТКF, МТКН, які є незамінними в будівельній, металургійній, гірничодобувній та енергетичній сфері.

Конструкції розроблені з урахуванням складних умов експлуатації, мають достатній рівень захисту, що гарантує довговічність та продуктивність. Одно швидкісні кранові двигуни (МТН, MTF) мають потужність від 1,4 до 30 кВт за частоти обертання 750-1000 об/хв. можуть використовувати в умовах підвищеної тряски та вібрації, за наявності парів та газів, температури до +70 ºС (стійкість до нагрівання клас F, Н).

Кранові електродвигуни із замкнутим ротором МТКН, MTKF мають потужність від 3,5 до 22 кВт при швидкості обертання 750-1000 об/хв.


Купити електродвигун від виробника в Україні


Понад 22 роки наша компанія здійснює гуртову та роздрібну торгівлю електродвигунами, редукторами та мотор-редукторами, пропонуючи клієнтам справді широкий вибір, доступні ціни та гідний сервіс. З особливою ретельністю ми підходимо до вибору виробників, віддаючи перевагу брендам, які перевірені часом і отримали чимало позитивних відгуків.

Всі електродвигуни постачаються у повній комплектації, з експлуатаційною документацією та гарантією. На власних складах представлено понад 10 000 одиниць товару, це дозволяє нам здійснювати доставлення по Україні протягом 1-3 днів. Все обладнання є оригінальною, сертифікованою продукцією, що відповідає заявленим технічним параметрам, що підтверджується документально.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner