Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Електродвигуни АМНК

Хочете придбати асинхронні двигуни в роздріб або замовити оптову партію обладнання і при цьому заощадити на покупці? Звертайтеся в онлайн-маркет «Техсервіс»! Магазин реалізує високоякісні пристрої 4АМНК і 5АМНК для приводу механізмів, які потребують регулювання частоти обертання.

 

Асинхронні двигуни 4АМНК і 5АМНК

 

Щоб вибрати оптимальний за технічними параметрами асинхронний двигун, відвідайте наш віртуальний каталог. На його сторінках представлено обладнання різної конфігурації;

• 4АМНК;
• 5АМНК.

Это идеальное решение для приводов механизмов, которые требуют качественной регулирования частоты вращения.

У нас вы найдете двигатели, которые могут эксплуатироваться в разных климатических зонах. Оборудование для территорий с умеренным климатом обозначено буквой «У». Устройства для эксплуатации в тропических зонах имеет обозначение «Т».

Реалізовані нами двигуни можуть працювати, харчуючись від мережі змінного струму, частота якого становить 50 Гц. Це асинхронне обладнання для закритих приміщень, яке справно функціонує лише за умови, що в повітрі не містяться агресивні хімічні домішки, а також огневзрывоопасные речовини.

 

Експлуатаційні переваги двигунів для приводів механізмів

 

Представлені в магазині асинхронні двигуни моделей 4АМНК і 5АМНК виготовлені з урахуванням специфіки експлуатації. Вони мають надійну конструкцію і укомплектовані високоякісними деталями. Пристрої стійкі до іржавіння. Вони витримують високі навантаження і розраховані на тривалий період функціонування.

Звертаючись у наш магазин, ви можете бути впевнені, що отримаєте минулий тестування першокласну продукцію, якість якої неодноразово підтверджено позитивними відгуками користувачів.

Замовляйте двигуни 4АМНК і 5АМНК для приводів механізмів від зарекомендували себе виробників в інтернет-маркеті «Техсервіс»!

Детальніше: https://motory.in.ua/g2950335-dvigateli-asinhronnye-4amnk

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner