Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Редуктори

Черв'якові та циліндричні редуктори набули широкого поширення в конструкціях, які вимагають перетворення та стабільної передачі крутного моменту від двигуна до робочого механізму. У нашому каталозі представлені циліндричні та черв'ячні редуктори, що відрізняються міжосьовою відстанню, ККД, виконанням валів, кількістю ступенів, номінальним моментом, що крутить, на вихідному валу, що дозволяє підібрати оптимальний варіант з урахуванням поставлених завдань і умов експлуатації.


Особливості та переваги черв'ячних редукторів


Робота черв'ячних редукторів забезпечується завдяки зубчасто-гвинтовому механізму. Моделі, представлені в нашому каталозі, мають чавунний корпус, що гарантує довговічність та зносостійкість, а також допускає експлуатацію черв'ячних редукторів у складних кліматичних та температурних умовах. Завдяки тому, що корпус є складовою конструкцією, спрощується обслуговування внутрішніх вузлів та їх ремонт.

Гвинт черв'ячного редуктора виготовлений із легованої сталі, що дозволяє йому витримувати суттєві навантаження. Шестерня виготовляється з кольорового сплаву, що знижує коефіцієнт тертя і виключає перегрів у місці зчеплення.

Черв'ячні редуктори використовуються у металопрокаті, залізничному сегменті, встановлюються на приводи помп, ескалаторів, кранів, верстатів. Черв'ячні редуктори відрізняються високою надійністю та стійкістю до постійних робочих навантажень. До переваг черв'ячних редукторів відноситься безшумність, плавність, компактні габарити, а також самогальмування системи.


Переваги циліндричних редукторів


Не менш широко у нашому каталозі представлені циліндричні редуктори, які мають конструктивні відмінності та складаються з послідовно з'єднаних пар зубчастих коліс, що мають зовнішнє зачеплення.

Циліндричні редуктори мають найвищий коефіцієнт корисної дії. У моделях, які представлені в нашому каталозі, цей показник досягає 98-99%. До переваг циліндричних редукторів також варто віднести низьке тепловиділення, незначний люфт валів, можливість обертання в будь-який бік. Саме циліндричні редуктори оптимальні у випадках передачі великих крутних моментів.

Купуючи циліндричні та черв'ячні редуктори у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте гарантію оригінальності та відповідності заявленим параметрам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner