Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Електродвигуни АО3

Широкою сферою застосування мають асинхронні електродвигуни загального призначення. Вироби цього типу випускаються на протязі кількох десятків років. За цей час конструкція має невеликі зміни, тому модифіковані двигуни активно використовуються на сучасних зразках обладнання.

Приводи серії АТ відрізняються надійністю і стабільністю роботи. У класичному виконанні агрегати мають захищений закритий корпус. Особливістю виробів даного типу є відсутність прив'язки потужності до габаритам, що актуально для більшості електродвигунів.

 

Серія електродвигунів АТ

 

Для виробництва асинхронних електродвигунів АТ загального призначення застосовуються надійні комплектуючі, що гарантує чудові експлуатаційні якості виробів. Агрегати є обслуговуваними, ремонтопригодными, що підвищує привабливість їх експлуатації.

Агрегати мають клас захисту IP54, що дозволяє застосовувати електродвигуни АТ в суворих умовах експлуатації. Пристрої придатні для різних режимів роботи, у тому числі для тривалої безперервної експлуатації.

 

Асинхронні електродвигуни загального призначення

 

Головними сферами застосування асинхронних електродвигунів АТ загального призначення є атомна енергетика, нафтогазова промисловість, електротранспорт, суднобудування. Серед інших переваг агрегатів можна також відзначити високий ККД і енергоефективність. На тлі економічного споживання енергії, окупність настають протягом 2-3 років. Конструкція електродвигунів придатна до модифікації і вдосконалення. В інтернет-магазині представлені кілька моделей агрегатів даної серії в різних конструктивних виконаннях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner