Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Електродвигуни 4АМН

Безліч промислових чи аграрних процесів вимагають застосування недорогих, простих в обслуговуванні і надійних двигунів, таких, як електродвигуни 4 АМН. Вони задіяні в механізації багатьох процесів, таких як комплектація електроприводів до всіляких механізмів і обладнання, зокрема, горизонтальним насосів. Наш каталог містить цілий ряд сучасних електромоторів даного виду.

 

Комплектація електродвигунів і не тільки

 

Наша компанія успішно реалізує асинхронні електродвигуни 4АМН. Вони активно застосовуються для комплектації різного насосного обладнання:

  • секційних і горизонтальних насосів;

  • компресорів і т.п.

Головним достоїнством даного типу двигунів споживачі вважають менший габаритний розмір, ніж у моторів АЇР, при цьому, потужність у них однакова. Даний факт дозволяє монтувати електродвигуни 4АМН в умовах обмеженості простору, що суттєво розширює спектр їх використання, здешевлює вартість!

 

Електродвигуни універсальні 4АМН для горизонтальних насосів

 

Замислюєтеся про покупку невеликого, але потужного електродвигуна для комплектації горизонтальних насосів? Зверніть увагу на електродвигуни 4 АМН. Вони мають:

  • компактний розмір;

  • невелика вага;

  • хорошу брискозахищеність;

  • ударостійкий корпус;

  • достатню потужність від 1000 об/хв до 3000 об/хв;

  • універсальні у використанні — приводять в дію механізми та обладнання аграрного сектора, насоси різного призначення і т. д.

Електродвигуни зазначеного виду здатні працювати тривалий термін, не відключаючись, а також постійно міняти режим роботи, зберігаючи високу продуктивність.

Прості в обслуговуванні і ефективні двигуни від компанії ТОВ «Техсервіс» — запорука стабільної роботи!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner