Кошик
106 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 16.07).

+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Електродвигуни 5АМ

Потужні високопродуктивні агрегати серії 5АМ володіють, при цьому, компактними габаритами і відносно невеликою вагою. За рахунок цього, загальнопромислові електродвигуни без проблем вбудовуються в конструкцію будь-якого верстата, обладнання або транспорту.

Трифазні двигуни 5АМ задіяні в різних типах устаткування. Приводами з короткозамкненим ротором оснащені дробарки, верстати, млини, димососи, вентилятори, а також великогабаритні агрегати, які застосовуються в різних виробничих і промислових галузях. Загальнопромислові електродвигуни також відповідають вимогам і нормам безпеки, затверджених для обладнання, допустимого для оснащення АЕС та інших об'єктів атомної енергетики.

 

Трифазні двигуни з короткозамкненим ротором

 

Великою перевагою приводів є їх ремонтопридатність. В рамках сервісного обслуговування є можливість замінити практично всі комплектуючі конструкції: клемну коробку, крильчатку, статор, підшипники і інші елементи.

Агрегати з короткозамкненим ротором відрізняються стабільною надійною роботою. За конструкційним виконанням моделі випускаються захищеними корпусами, характеристики яких відповідають стандартам IP44, 54, 55.

 

Загальнопромислові електродвигуни 5АМ

 

Ще однією перевагою загальнопромислових електродвигунів є невибагливість експлуатації, а також придатність для використання в різних кліматичних умовах. Тривалий режим роботи більш кращий для агрегатів серії 5АМ.

Двигуни з короткозамкненим ротором затребувані в господарстві, в промисловості і у виробництві. Враховуючи тривалий період експлуатації, вироби є економічно вигідними для організацій і підприємств різного масштабу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner