Кошик
95 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Черв'ячні редуктори 1Ч

Головною функцією черв'ячних редукторів 1Ч є корекція показників крутного моменту і частоти обертання. Одноступінчасті малогабаритні пристрої відносяться до категорії універсального обладнання, будучи затребуваними в різних промислових та виробничих галузях.

В залежності від конструктивного виконання, вироби можуть бути використані в умовах помірного, сухого і вологого тропічного клімату. При цьому ККД може досягати 94%, що є відмінним показником.

 

Одноступінчасті малогабаритні редуктори 1Ч

 

Малогабаритні одноступінчаті редуктори 1Ч володіють унікальними робочими характеристиками, що їх вигідно відрізняє від інших різновидів техніки цього типу. Моделі черв'ячного типу можна встановлювати в будь-якій площині і під нахилом. Агрегати відмінно функціонує як при постійному, так і при змінному навантаженні.

В експлуатації існують деякі обмеження: частота обертання валу не повинна перевищувати значення 1500 об/хв. При цьому температурний режим використання редукторів вельми широкий — від -40 до +50 градусів Цельсія. Також універсальні агрегати відрізняються витривалістю і невибагливістю, допускається використання в запилених приміщеннях.

 

Універсальні черв'ячні редуктори
 

Малогабаритні одноступінчаті редуктори 1Ч можна встановлювати на агрегати з однонаправленою і реверсивною навантаженням. Універсального типу техніка сумісна з різними типами устаткування, стабільно виконує основні функції. Конструкція агрегату черв'ячного типу допускає безліч варіантів розташування тихохідного і швидкохідного валів.

Універсальні редуктори 1Ч володіють тривалим терміном експлуатації. Протягом усього терміна потребують мінімум обслуговування і вкладень коштів. Придбати потрібну модель пристрою можна в інтернет-магазині за найвигіднішими цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner