Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Двигуни асинхронні 4АМНК, 5АМНК

Хочете придбати асинхронні двигуни в роздріб або замовити оптову партію обладнання і при цьому заощадити на покупці? Звертайтеся в онлайн-маркет «Техсервіс»! Магазин реалізує високоякісні пристрої 4АМНК і 5АМНК для приводу механізмів, які потребують регулювання частоти обертання.

 

Асинхронні двигуни 4АМНК і 5АМНК

 

Щоб вибрати оптимальний за технічними параметрами асинхронний двигун, відвідайте наш віртуальний каталог. На його сторінках представлено обладнання різної конфігурації;

• 4АМНК;
• 5АМНК.

Це ідеальне рішення для приводів механізмів, які вимагають якісної регулювання частоти обертання.

У нас ви знайдете двигуни, які можуть експлуатуватися в різних кліматичних зонах. Обладнання для територій з помірним кліматом позначено літерою «У». Пристрої для експлуатації в тропічних зонах має позначення «Т».

Реалізовані нами двигуни можуть працювати, харчуючись від мережі змінного струму, частота якого становить 50 Гц. Це асинхронне обладнання для закритих приміщень, яке справно функціонує лише за умови, що в повітрі не містяться агресивні хімічні домішки, а також огневзрывоопасные речовини.

 

Експлуатаційні переваги двигунів для приводів механізмів

 

Представленные в магазине асинхронные двигатели моделей 4АМНК и 5АМНК изготовлены с учетом специфики эксплуатации. Они имеют надежную конструкцию и укомплектованы высококачественными деталями. Устройства устойчивы к ржавлению. Они выдерживают высокие нагрузки и рассчитаны на продолжительный период функционирования.

Обращаясь в наш магазин, вы можете быть уверены, что приобретете прошедшую тестирование первоклассную продукцию, качество которой неоднократно подтверждено позитивными отзывами пользователей.

Замовляйте двигуни 4АМНК і 5АМНК для приводів механізмів від зарекомендували себе виробників в інтернет-маркеті «Техсервіс»!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner