Кошик
101 відгук
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори 3МП-40

Загальнопромислові агрегати планетарного типу, що складаються з електродвигуна і редуктора, мають широку сферу застосування і вважаються одним з найбільш затребуваних видів приводних механізмів. Мотор-редуктор ЗМП-40 призначений для зниження швидкості обертання і передачі крутного моменту в техніці. Устаткування адаптивно підходить для багатьох механізмів, за винятком підйомних. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні планетарний мото-редуктор за найкращою ціною. В асортименті представлені пристрої під фланцеве з'єднання, на лапах.


Загальнопромислові мотор-редуктори ЗМП-40 фланцеві і на лапах

 

Механічний мотор-редуктор ЗМП-40 відрізняється від аналогів планетарної передачею. Ланки конструкції побудовані з шестерень за подобою сонячної системи, що власне і вплинуло на назву. Ключовими особливостями такого агрегату є:

  • співвісність валів;
  • можливість вибору передавальних відносин;
  • високий ККД.

Серед даного типу розрізняють одноступінчасті, двоступінчасті і триступінчаті загальнопромислові пристрою. Всі різновиди відрізняються вигідними компактними габаритами, а по типу монтажу моделі можуть бути фланцеві або спиратися на опорні лапи. Модель на лапах має нижчу вартість.

 

Переваги планетарних моторів з редуктором ЗМП-40

 

Функціональні редуктори з мотором ЗМП-40 відрізняються від аналогів вигідними перевагами:

  • здатністю працювати на висоті до 1 кілометра;
  • тривалим режимом роботи;
  • адаптивністю до високих навантажень;

можливістю експлуатації як на відкритих майданчиках, так і в приміщеннях.
Планетарний агрегат може продуктивно працювати до 24 годин, тобто цілодобово. Використовувати пристрій можна в агресивна і не вибухонебезпечне середовище. Робоча температура має досить широкий діапазон, що дозволяє вважати обладнання універсальним по відношенню до кліматичних умов.


Купити в Україні мотор-редуктори ЗМП-40 за низькими цінами

 

Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує вигідно купити в Україні якісні мотор-редуктори ЗМП-40 за низькими цінами без переплат. В асортименті представлені пристрої:

  • одноступінчасті;
  • двоступеневі;
  • триступінчаті.

Ви можете вибрати функціональні моделі з фланцевим монтажним з'єднанням або виконанням на лапах. Замовлення можна оформити на сайті компанії прямо зараз. Ви однозначно залишитеся задоволені співвідношенням ціни і якості!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner