Кошик
101 відгук
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори 3МП-31,5

Принцип роботи планетарного мотор-редуктора ЗМП-31,5

 

Для перетворення і передачі швидкості обертання валу, використовуються спеціальні комбіновані агрегати. Мотор-редуктор планетарний ЗМП-31,5 являє собою складну конструкцію, яка відноситься до промислового обладнання. Принцип роботи пристрою полягає в зниженні кутової швидкості з її максимальних меж. Приводний механізм відрізняється від аналогів зубчато-планетарної передачею обертання. Обладнання складається з електродвигуна і механічної частини (редуктора), а сама передача містить комплекс взаємопов'язаних шестерень з зубцями на внутрішній стороні. Вигідні функціональні переваги роблять даний вид агрегатів дуже затребуваними. У сучасному асортименті представлені одноступінчасті, двоступінчасті і триступінчаті моделі.


Одноступінчаті, двоступеневі, триступінчаті мотори з редуктором

 

Мотор з редуктором ЗМП-31,5 може мати різну кількість ступенів. Існує кілька різновидів пристроїв:

  • одноступінчасті;
  • двоступеневі;
  • триступінчаті.

Даний кількісний показник впливає на передавальне відношення. Вибір слід робити, орієнтуючись на необхідні критерії ефективності та технічні вимоги конкретного обладнання. Чим більше кількість передач, тим відповідно вище потужність пристрою. Варто відзначити, що всі мото-редуктори ЗМП відрізняються компактними габаритами незалежно від виду, що вигідно відрізняє їх від аналогів. Завдяки можливості вибору необхідної потужності, агрегати мають широку сферу застосування. Пристрої підходять для застосування в будівельній, харчовій і сільськогосподарській сферах.


Купити в Україні мотор-редуктори ЗМП-31,5 за найкращою ціною

 

Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити за доступними цінами в Україні приводний механізм планетарного типу. В асортименті представлені різні моделі, які дозволяють оптимально підібрати конструкцію під вимоги техніки.


Мотор-редуктор ЗМП-31,5 відрізняється вигідними перевагами:

  • стабільністю в роботі;
  • високою якістю;
  • адаптивністю до ремонту;
  • зносостійкість.

Оформити покупку можна прямо зараз. Вибирайте найкраще обладнання від прямого постачальника за низькою вартістю без переплат.

 

 

Чому слід вибрати мотор-редуктори 3МП?

Мотор-редуктори серії 3МП відносяться до групи універсальних пристроїв загальномашинобудівного призначення. З їх допомогою зменшується обертання і збільшується передача обертального моменту. Підходять для експлуатації як в закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.

Основні переваги мотор-редукторів 3МП полягають в здатності працювати цілодобово, високої продуктивності, простий і доступний ремонті, а також легкому монтажі. Можливе використання на висоті до 1 км, а також в будь-яких кліматичних умовах.

Підібрати мотор-редуктор

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner