Кошик
95 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори 3МП-50

Технічні машини загальнопромислового призначення потребують якісних комплектуючих. Для перетворення крутного моменту агрегатам потрібно потужний електромеханічний привід. Планетарний мотор-редуктор ЗМП-50 підходить для таких цілей оптимально. Пристрій володіє високим ККД і вигідно відрізняється від аналогів компактними габаритами і невеликою вагою. Конструкція підходить для широкого спектру механізмів, крім тих, які призначені для підйому вантажу. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні якісне обладнання за дуже доступними цінами.


Переваги планетарного мотор-редуктора ЗМП-50

 

Мотор-редуктор ЗМП-50 планетарного типу володіє достатньою потужністю і варіативністю різновидів. При порівняно скромних габаритах, електромеханічний привід забезпечує високий крутний момент і ефективно перетворює швидкість обертання валу. На сьогоднішній день це найбільш продуктивне і популярне обладнання в своєму сегменті.


Серед переваг можна виділити:

  • тривалий режим роботи;
  • адаптивність до багатьох загальнопромисловим механізмам;
  • високу продуктивність;
  • стабільність вала;
  • компактні розміри і легка вага.

Завдяки відмінним показникам зносостійкості і функціональним можливостям, планетарний редуктор з серії ЗМП відмінно зарекомендував себе в різних промислових сферах.


Для яких механізмів підходить електромеханічний привід ЗМП-50

 

Електромеханічний привід ЗМП-50 відрізняється універсальністю і простотою в обслуговуванні. Залежно від технічних вимог, можна вибрати з даного типорозміру одноступенчатую, двоступеневу і триступеневу модель. Через високі функціональних показників обладнання набуло широкого поширення.


Пристрої з даної серії підходять для:

  • сільськогосподарської техніки;
  • ліній конвеєра;
  • мобільних установок;
  • бурильних агрегатів.

Редуктор не сполучається з механізмами для підйому вантажу, що анітрохи не зменшує його універсальності.


Купити в Україні мотор-редуктори ЗМП-50 за вигідними цінами

 

Мотор-редуктори ЗМП-50 відрізняються від аналогів поліпшеними технічними характеристиками. Їх доцільно і вигідно купувати для промислових і сільськогосподарських машин через показники зносостійкості і продуктивності. При необхідності в проведенні ремонту, обладнання легко полагодити. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити якісні планетарні редуктори з мотором за найнижчими цінами в Україні. Прямі поставки від виробників дозволяють надати вам вартість без переплат і зайвих націнок. Оформити замовлення можна прямо зараз на сайті компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner