Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори МЧ-40

Пропонуємо купити мотор-редуктори «МЧ-40». Це черв'ячні одноступінчасті пристрої, виготовлені в Україні. Завдяки останньому у них така вигідна ціна. Продукція розрахована на широке використання і буде актуальна як на промислових, так і на сільськогосподарських об'єктах. Мотор-редуктори даного типу відрізняються компактними габаритами і високим рівнем передавальних чисел, що робить їх незамінними в певних умовах.

 

Черв'ячні одноступінчасті мотор-редуктори, виготовлені в Україні


У каталозі ви можете бачити кілька різновидів мотор-редукторів «МЧ-40». У назві йдеться, що це черв'ячні одноступінчасті агрегати з міжосьовим відстанню 40 мм. У комплектацію з редуктором входить електродвигун - потужність останнього ви можете підібрати самостійно на сайті. Продукція виготовляється в Україні, відповідно до найкращих європейських стандартів якості. Основні причини купити дані мотор-редуктори:

 

  • плавний хід і відсутність вібрацій;
  • низький рівень видаваного шуму;
  • невеликі розміри і вага;
  • простота монтажу і підключення;
  • наявність функції самоторможения;
  • демократична ціна.


Купуйте мотор-редуктори «МЧ-40» за вигідними цінами


ТОВ «електродвигуни» реалізує черв'ячні одноступінчасті мотор-редуктори «МЧ-40» в роздріб і оптом. В останньому випадку ціна буде знижена вже при замовленні від 2 одиниць. Рекомендуємо купувати виготовлені в Україні промислові механізми як одні з найбільш надійних і функціональних на ринку. Вони відмінно підходять до вітчизняних умов експлуатації, невибагливі в обслуговуванні і ремонтопрігодни. У комплектацію входить редукторні частина з електродвигуном і технічний паспорт. Гарантуємо ідеальний стан реалізованої продукції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner