Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори МЧ-63

Для збільшення крутного моменту при зниженні частоти обертання можна використовувати одноступінчасті черв'ячні мотор-редуктори «МЧ-63». Представлені в даному розділі сайту механізми виготовляються в Україні і мають гідними технічними характеристиками. Також у них цілком доступна ціна. Купити такі мотор-редуктори буде вигідним рішенням для будь-якого виробничого, промислового або сільськогосподарського підприємства.

 

Виготовлені в Україні черв'ячні одноступінчасті мотор-редуктори


Мотор-редуктори «МЧ-63» відносяться до числа одноступінчатих черв'ячних пристроїв з міжосьовим відстанню 63 мм. В Україні таке обладнання використовують на конвеєрних стрічках, в вантажопідіймальному обладнанні, верстатах, пресах і т.д. У нас на сайті ви можете купити продукцію вітчизняного виробництва, що відрізняється частотою обертання вихідного вала і потужністю двигуна. Ключові переваги даних мотор-редукторів:

 

  • малі габарити і вага;
  • відсутність шуму і вібрацій;
  • захищеність корпусу;
  • високі передавальні числа;
  • плавність ходу;
  • функція самоторможения;
  • хороший баланс ціни і якості.


Де купити мотор-редуктори «МЧ-63» за оптовою ціною від 3 одиниць


Клієнти нашої компанії мають можливість купити черв'ячні одноступінчасті мотор-редуктори «МЧ-63» в роздріб і оптом. Зниження ціни починається вже при замовленні від 3 одиниць. Вироблені в Україні агрегати відрізняються гідними технічними характеристиками, робочим ресурсом і простотою експлуатації. Зверніть увагу, що дані мотор-редуктори призначені для використання в умовах малої періодичності включення. Вони довели свою ефективність в конвеєрних стрічках, транспортерах, підйомниках, насосах та інше промисловому обладнанні. Для забезпечення їх безперебійної роботи слід подбати про достатню кількість мастила.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner