Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори 1МЦ2С-100Н

Привід циліндричного типу являє собою комбіновану конструкцію, яка складається з електродвигуна і механічного редуктора. Пристрій загальномашинобудівного призначення користується великою популярністю і затребуваністю. Пояснити цей факт можна за допомогою показників і можливостей даного виду обладнання. Мотор-редуктор 1МЦ2С-100Н складається з однієї або декількох передач, але незалежно від цього він ефективно перетворює обертання і виконує всі функції на порядок успішніше аналогів. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити циліндричні співвісні агрегати за дуже низькими цінами.


Призначення циліндричного співвісного мотор-редуктора 1МЦ2С-100Н

 

Циліндричний мотор-редуктор 1МЦ2С-100Н призначений спеціально для механізмів, які потребують змін крутного моменту і перетворенні швидкості двигуна. Основною особливістю обладнання даного виду є розташування вхідного і вихідного валів на одній осі.

Співісна компоновка сприяє більш широкому діапазону варіювання потужності та продуктивності. Пристрої даної серії відрізняються безшумністю і відсутністю вібрацій в роботі. Так як ефект розсіювання передавався енергії у даних механізмів відсутня, вони абсолютно не бояться перегріву. На відміну від планетарних аналогів, циліндричні приводи більш витривалі в роботі по відношенню до умов робочого середовища і температурного впливу.


Переваги та застосування мотор-редукторів 1МЦ2С-100Н

 

Мотор-редуктор 1МЦ2С-100Н має досить вигідних переваг, які відрізняють його від аналогів:

  • високу навантажувальну здатність;
  • адаптивність для роботи в умовах нерівномірних навантажень;
  • варіативність монтажного виконання;
  • зносостійкість;

достатню для великої промислової техніки потужність.
Циліндричні співвісні пристрої найуспішніше застосовуються саме у важкій промисловості, так як мають підвищеними показниками стійкості і зносостійкості. Опрацювати таке обладнання може безперервно протягом довгого часу. Електромеханічні приводи даного типу ідеально підходять для верстатів, бетономішалок, промислових і будівельних подрібнювачів.


Купити мотор-редуктор 1МЦ2С-100Н за доступними цінами в Україні

 

Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує вигідно купити функціональний мотор-редуктор 1МЦ2С-100Н за найкращими в Україні цінами. В асортименті представлені різноманітні моделі даної серії, ви зможете підібрати максимально підходить під технічні характеристики машини приводний агрегат. Вся продукція відповідає високим міжнародним стандартам якості і безпеки. Оформити замовлення ви можете в будь-який зручний момент. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner