Кошик
95 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори 1МЦ2С -125H

Двоступеневий функціональний привід загальномашинобудівного призначення являє собою комбіноване пристрій, що складається з механічного редуктора і асинхронного електричного двигуна. Циліндричні співвісні агрегати відрізняються від своїх аналогів підвищеною потужністю і продуктивністю. Вхідний і вихідний вали розташовані на одній осі. Ця особливість дозволяє мінімізувати вібрації, працює таке обладнання практично безшумно. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити за найкращими цінами в Україні мотор-редуктор 1МЦ2С-125H високої якості.


Особливості циліндричного співвісного мотор-редуктора 1МЦ2С-125H

 

Циліндричний мотор-редуктор 1МЦ2С-125H відрізняється від аналогів схемою розташування валів і показниками продуктивності. Конструкція в міцному чавунному корпусі зафіксована надійними кріпильними елементами. Вхідний і вихідний вали знаходяться на одній осі, що пом'якшує вібрації і поглинає шум при роботі.


Серед основних переваг обладнання можна виділити:

  • високий ККД;
  • простоту у використанні і ремонті;
  • зносостійкість;
  • стабільність комплектуючих;
  • варіативність монтажу.

Для ефективного використання агрегату, слід звертати увагу на якість. Рекомендується купувати пристрої в спеціалізованих магазинах.


Правила вибору співвісного мотор-редуктора

 

Перед тим, як вибрати мотор-редуктор співвісний циліндричного типу, слід звернути увагу на наступні критерії:

  • спосіб монтажу;
  • потужність;
  • обороти валів;
  • передавальне число;
  • експлуатаційні характеристики.

Співвісні пристрої відрізняються підвищеною потужністю обертання валу. Також вони мають достатній рівень захисту і надійну герметичність. Таке обладнання коштує купувати для використання в умовах нерівномірних навантажень (постійного включення і виключення). Циліндричний редуктор з мотором 1МЦ2С-125H вважається економічною і вигідною моделлю за всіма зазначеними параметрами.


Купити в Україні мотор-редуктори 1МЦ2С-125H за низькими цінами

 

Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити за найвигіднішими низькими цінами в Україні циліндричні співвісні мотор-редуктори 1МЦ2С-125H. Всі представлені в каталозі пристрої відрізняються високою якістю, герметичністю і зносостійкість. Покращені технічні характеристики дозволяють устаткуванню справлятися з нерівномірними і сильними навантаженнями. Це оптимальний вибір для потужної промислової техніки. Зробити замовлення можна прямо зараз на сайті компанії. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner