Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Черв'ячні редуктори Ч125

Чавунний одноступінчатий черв'ячний редуктор Ч125 - популярний і сучасний тип механічних пристроїв, які ідеально підходять для тихохідних механізмів. Устаткування з черв'ячною передачею перетворює крутний момент двигуна. Агрегат здатний збільшувати момент, знижуючи при цьому кутову швидкість. Як для механічного обладнання - у приладу є дуже хороші передавальні показники. Особливим попитом користуються саме одноступінчасті моделі, так як через своєрідну методики зачеплення вони практично безшумні і відрізняються плавністю ходу. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні за найкращими цінами перетворює обладнання.


Застосування чавунного редуктора Ч125 з черв'ячною передачею

 

Редуктор з черв'ячною передачею Ч125 вважається досить затребуваним видом серед пристроїв свого сегмента. Модель використовують для різноманітних механізмів:

  • підйомних кранів;
  • транспортерів;
  • мішалок;
  • конвеєрних ліній.

Одноступінчатий черв'ячний редуктор Ч125 дозволяє досягти високих показників крутного моменту, тому його популярність цілком обгрунтована. Для успішної експлуатації слід дотримуватися рекомендацій виробника - використовувати обладнання в неагресивної вибухобезпечної середовищі і не допускати занадто різких перепадів температур. А ось навантажень пристрій не боїться, і може функціонувати протягом доби.


Принцип роботи і пристрій одноступінчастого черв'ячного редуктора

 

Черв'ячний редуктор Ч125 складається з двох основних комплектуючих - гвинта (черв'яка), і зубчастого колеса. Принцип роботи пристрою полягає в тому, що крутний момент від двигуна приймає гвинт, а потім передає його колесу, після чого починає обертатися вихідний вал. Для черв'ячної передачі характерним є ефект самоторможения, за рахунок чого вона стає незворотною.

Для того щоб правильно підібрати редуктор черв'ячний для механізму, слід звернути увагу на такі критерії:

  • передавальне число;
  • габарити;
  • потужність і кількість обертів;
  • обсяг навантажень.

Купувати черв'ячний механізм рекомендується тільки в спеціалізованих магазинах, так як для ефективної роботи пристрій повинен бути якісним.


Купити черв'ячні редуктори Ч125 за найкращими цінами в Україні

 

Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні черв'ячний редуктор Ч125 по оптимально низьким цінам. У каталозі на сайті представлені якісні моделі з різними технічними характеристиками. Всі механізми сертифіковані і відповідають стандартам якості і безпеки. Для довгострокової експлуатації пристрою досить дотримуватися рекомендацій виробника. При необхідності, агрегат з черв'ячною передачею легко піддається ремонту. Оформити замовлення можна прямо зараз на сайті компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner