Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Черв'ячні редуктори Ч100

Механічні перетворювачі з черв'ячною передачею серії Ч вважаються найпоширенішими і популярними пристроями в своєму сегменті. Одноступінчатий черв'ячний редуктор Ч100 використовується для збільшення крутного моменту. Виконаний в міцному литому корпусі прилад на лапах ефективно оптимізує значення швидкості обертання валу і володіє вигідними перевагами, які виділяють його із загальної маси аналогів. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні якісне перетворює обладнання за найкращими цінами.


Особливості одноступінчастого черв'ячного редуктора Ч100

 

Черв'ячний редуктор Ч100 одноступінчатий відноситься до розряду загальнопромислових універсальних механізмів. Просте за будовою пристрій має досить вигідними показниками ККД і відрізняється зносостійкістю, за рахунок чого продовжує залишатися затребуваним в сучасний час.

Основною особливістю обладнання є його адаптивність до широкого переліку машин і механізмів, за допомогою приладу можна вирішити безліч функціональних промислових завдань. Черв'ячна передача дозволяє пристрою мати компактні габарити. За рахунок особливостей зачеплення даний вид працює практично безшумно.

Вали обладнання, як правило, проводяться з стали, а корпус з литого чавуну. Зуби черв'ячного колеса проходять спеціальну термічну обробку для підвищення міцних показників.


Експлуатація редуктора черв'ячного Ч100 для збільшення крутного моменту

 

Черв'ячний редуктор Ч100 - досить просте і невибагливе в обслуговуванні пристрій. Для того щоб максимально використовувати всі можливості обладнання і продовжити йому термін служби, слід враховувати деякі рекомендації:

  • механізм повинен працювати в вибухобезпечні неагресивним середовищі;
  • незважаючи на достатню кліматичну витривалість, слід уникати різкого перепаду температур;
  • підтримувати частоту обертання вхідного вала не перевищуючи допустимі межі.

Пристрій для збільшення крутного моменту володіє вигідним перевагою, яке полягає в можливості безперервної роботи цілодобово. Також, незважаючи на компактні габарити і невелику вартість, обладнання відрізняється хорошою продуктивністю і здатне витримувати регулярні навантаження без погіршення і втрати функціональних показників.


Купити в Україні за найкращою ціною черв'ячні редуктори Ч100

 

Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити за доступними цінами в Україні ланцюгові Ч100. В асортименті представлені перетворюють пристрої однієї серії з різними технічними характеристиками, що дозволяє оптимально підібрати потрібну модель під потреби конкретного механізму. Вся продукція сертифікована і відрізняється:

  • високою якістю;
  • доступною вартістю;
  • продуктивністю;
  • зносостійкість.

Оформляйте замовлення за найвигіднішими умовами прямо зараз. Доступні ціни вас приємно здивують!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner