Кошик
101 відгук
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Черв'ячні редуктори Ч80

Одноступінчатий черв'ячний редуктор Ч80 з міжосьовим відстанню 80 мм створений спеціально для оптимізації швидкості крутний момент. Це один з найбільш поширених і звичних для користувача механізмів, який не втрачає свою актуальність протягом кількох років. Модель сконструйована таким чином, щоб її було зручно експлуатувати в промисловому призначення. Компактний універсальний механізм має достатню для своїх параметрів продуктивністю, і в порівнянні з аналогами вигідно виділяється із загальної маси перевагами. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити високоякісні ланцюгові серії Ч за найдоступнішими цінами в Україні.


Одноступінчатий черв'ячний редуктор Ч80 з міжосьовим відстанню 80 мм

 

Механізм з черв'ячним зачепленням вважається найпоширенішим типом серед перетворюють агрегатів. Одноступінчатий черв'ячний редуктор Ч80 має міжосьова відстань 80 мм, що дозволяє використовувати його для тихохідних машин і апаратів. Сама черв'ячна передача являє собою взаємодію гвинта з різьбленням (черв'яка) і спеціального колеса з зубами. Різьба гвинта забезпечує при обертанні його зачеплення з черв'ячним колесом. Міжосьова відстань - це фактичний розмір редуктора, проміжок між осями черв'яка і колеса, які схрещуються під прямим кутом.


Переваги та сфера застосування черв'ячного редуктора Ч80

 

Редуктор черв'ячного типу Ч80 має досить багато функціональних переваг:

  • високу продуктивність;
  • простоту в обслуговуванні і в ремонті;
  • стабільність комплектуючих;
  • зносостійкість;
  • універсальність.

Механічний пристрій також вигідно відрізняється від аналогів тривалим режимом роботи і адаптивністю до регулярних навантажень. Устаткування відчутно лише в середу експлуатації - вона не повинна бути агресивною і вибухонебезпечною. За всіма іншими параметрами механізм дуже вигідний для придбання і використання.

Черв'ячне колесо агрегату проходить спеціальну термічну обробку для більшої міцності, вали виробляються, як правило, зі сталі, а литий корпус з чавуну. Такі показники забезпечують кілька років безпроблемної експлуатації без потреби в ремонті.


Купити ланцюгові Ч80 в Україні за найкращою ціною

 

Черв'ячні редуктори найкраще купувати в спеціалізованих точках продажу. Так ви можете бути гарантовано впевнені, що купуєте якісне обладнання. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити черв'ячний редуктор Ч80 за найкращими цінами в Україні. В асортименті представлені агрегати різних типорозмірів, що дозволяє легко підібрати потрібну модель під потреби техніки. За умови дотримання рекомендацій виробника щодо експлуатації, обладнання прослужить дуже багато років, повністю зберігаючи свої заводські показники продуктивності. Оформити замовлення можна прямо зараз на сайті компанії. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner