Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Черв'ячні редуктори 2Ч100

Стабільним попитом у наших клієнтів користуються редуктори черв'ячні 2Ч100. Це просте та надійне обладнання, що використовується для збільшення крутного моменту на різних промислових підприємствах. Купити такі агрегати у нас ви можете за дуже вигідними умовами: низька ціна, Україна — область доставки. Редуктори черв'ячного типу входять до найбільш поширених пристроїв, які застосовують для зниження швидкості обертання. Ми реалізуємо продукцію вітчизняного виробництва та гарантуємо її гідні характеристики.

 

 

Наш асортимент черв'ячних редукторів 2Ч100


Клієнти компанії «Електродвигун» мають можливість вибрати та купити черв'ячні редуктори 2Ч100 з різними робочими параметрами. Корпуси агрегатів виконані з чавуну, що забезпечує їх стійкість до механічних навантажень та тривалий термін експлуатації. Інші переваги редукторів:

 

  • компактні розміри, плавний та безшумний хід;
  • можливість постійної роботи та зупинки;
  • самогальмування, здатність обертатися в обидві сторони;
  • широкий діапазон припустимих температур (від -40 до +50);
  • стійкість до інтенсивних навантажень.

 

 

Купуйте черв'ячні редуктори за найкращими цінами в Україні


Якщо вам потрібні якісні та недорогі редуктори черв'ячні 2Ч100, рекомендуємо купувати їх у ТОВ «Електродвигун». У нас одні з найкращих цін в Україні та професійний сервіс. Компанія понад 20 років займається постачанням промислових агрегатів і знає, що запропонувати своїм клієнтам. Редуктори черв'ячного типу відмінно справляються з підвищенням моменту, що крутить, і безшумні в роботі. Їх обирають за плавність ходу та відсутність зниження міцності навіть при сильних навантаженнях. Зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони проконсультують вас за асортиментом. На всі редуктори діє річна гарантія.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner