Кошик
95 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Черв'ячні редуктори 2Ч160

Пропонуємо купити редуктори черв'ячні 2Ч160 в різних модифікаціях. Асортимент включає агрегати, виконані в єдиному типорозмірі, але відрізняються технічними параметрами. На всю продукцію виставлено прозору ціну. Україна – країна виробництва. Ми реалізуємо редуктори від провідних вітчизняних заводів-виробників та гарантуємо відповідність заявлених характеристик.

 

 

Чим виділяються черв'ячні редуктори 2Ч160


Представлені на сайті редуктори черв'якові 2Ч160 призначені для експлуатації в умовах помірного або тропічного клімату. Їх купують для постійних навантажень та роботи з періодичними зупинками. До основних переваг таких редукторів відносять:

 

  • компактні розміри, міцний чавунний корпус;
  • широкий діапазон робочих температур;
  • плавність та безшумність ходу, самогальмування;
  • можливість обертання обидві сторони.


Пристрої черв'ячного типу добре зарекомендували себе в українській промисловості. Вони ефективно знижують частоту обертання і не бояться інтенсивних навантажень – конструкція не втрачає міцності. Вкрай важливо стежити за відсутністю перегріву таких редукторів. Це дозволить продовжити термін їхньої служби та досягти максимальної продуктивності.

 

 

Де придбати черв'ячний редуктор за адекватною ціною в Україні.


Постійні клієнти ТОВ «Електродвигун» знають, що у нас на сайті одні з найкращих цін в Україні. Це стосується й черв'ячних редукторів 2Ч160. Ви можете купити їх у потрібній кількості з офіційною гарантією на строк 12 місяців. Менеджери компанії професійно консультують з асортименту та підбирають агрегати під конкретні завдання клієнта. Усі редуктори знаходяться в ідеальному технічному стані та повністю готові до роботи. Зверніть увагу, що модельний ряд 2Ч160 розрахований на використання в умовах неагресивного та невибухонебезпечного середовища.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner