Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Черв'ячні редуктори Ч63

Одноступінчатий черв'ячний редуктор Ч63 загального призначення, підходить для широкого переліку промислових механізмів. Пристрій для перетворення крутного моменту найбільш часто використовують для транспортерів, компресорів і генераторів. Устаткування виконано на знімних лапах, за рахунок чого червячная пара може розташовуватися над колесом або під ним. Компактні габарити не заважають агрегату мати високу продуктивність. Для своїх параметрів прилад має відмінні передавальні показники і ККД. Незважаючи на простоту пристрою, одноступінчасті моделі користуються великою популярністю, так як їх практично не чутно при експлуатації. За рахунок особливостей зачеплення механізм працює безшумно і плавно. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні функціональні перетворювачі за найкращими цінами.


Використання одноступінчастого черв'ячного редуктора Ч63 загального призначення

 

Механізм обшего призначення з черв'ячною передачею широко використовується в багатьох галузях. Даний вид агрегатів не втрачає актуальності на протязі багатьох років через функціональності і вигідного співвідношення вартості і продуктивності. При порівняно невеликих габаритах обладнання володіє достатньою потужністю для безперебійної роботи в умовах підвищених навантажень.

Використовувати одноступінчатий черв'ячний редуктор Ч63 можна як для короткочасних, так і для постійних робочих режимів. Пристрій може без шкоди для своїх показників працювати до 24 годин, тобто крруглие добу. Для успішної експлуатації обладнання потрібні помірні кліматичні умови і вибухобезпечна неагресивна середу.


Чому черв'ячний редуктор Ч63 вигідно купити

 

Серія механічних редукторів Ч користується популярністю і затребуваністю на сучасному ринку. Це надійні, перевірені часом пристрої, які відмінно зарекомендували себе за показниками функціональності і продуктивності.


Черв'ячний редуктор Ч63 має досить переваг для того щоб його було вигідно купити:

  • адаптивність до високих навантажень;
  • варіативність розміщення черв'ячної пари;
  • стабільність комплектуючих;
  • зносостійкість;
  • універсальність.

Для ефективної експлуатації пристрою досить дотримуватися рекомендацій виробника. Ніякого особливого обслуговування одноступінчатий агрегат не вимагає.


Купити черв'ячні редуктори Ч63 за найкращими цінами в Україні

 

Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні черв'ячний редуктор Ч63 за найкращими цінами без переплат. В асортименті на сайті представлена ​​тільки якісна сертифікована продукція. Можна вибрати модель за необхідними параметрами і типорозміру. Обладнання від надійних виробників відрізняється довгостроковістю експлуатації і стабільністю комплектуючих. При необхідності агрегат легко піддається ремонту і продовжує функціонувати, зберігаючи заводські показники продуктивності. Оформити замовлення можна прямо зараз. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner