Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Циліндричні редуктори Ц2В-315

В даному розділі можна купити редуктор Ц2У-315. Ціна виробу від виробника і є мінімальною. Цей пристрій є необхідною частиною приводів моторів, що дозволяє впливати на крутний момент і частоту обертання. Циліндричний редуктор даного типу має двоступеневу передачу, складену з зубчастих коліс, напресованих на вали. Модель під горизонтальну установку.

Придбати редуктор можна, як поштучно, так і оптовими партіями. Дуже надійне пристрій, здатний витримувати сильні короткочасні перевантаження.

 

Переваги двоступеневих циліндричних редукторів


Говорячи про переваги циліндричних редукторів Ц2В-315, варто згадати:

  • компактні габарити;
  • мінімальні втрати;
  • тиху роботу;
  • наявність реверсного режиму.

Зверніть увагу, що редуктори, які ми пропонуємо купити за найкращою ціною, здатні працювати безперервно протягом 24 годин. При цьому агрегат можна використовувати і з періодичними зупинками. Це робить Ц2В універсальним.

 

Купити горизонтальні редуктори Ц2В-315 за найкращою ціною


Редуктор Ц2У активно застосовується в промисловості, машинобудуванні, виготовленні вантажопідйомного обладнання (включаючи і крани). Щоб купити горизонтальний редуктор, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Заявки приймаються, як через корзину на даному сайті, так і в телефонному режимі (контактні номери вказані в лівому нижньому кутку цієї сторінки). Зверніть увагу, що доставка здійснюється по всій території України. Її спосіб узгоджується з клієнтом в індивідуальному порядку.

Замовляйте циліндричні редуктори Ц2В-315 за найкращою ціною вже зараз. Також у нас можна купити моделі з іншим міжосьовим відстанню тихохідної ступені.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner