Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Циліндричні редуктори Ц2В-355

В даному розділі ви зможете купити редуктор Ц2У-355 з зачепленням Новікова. Краща ціна в Україні. Це циліндричний пристрій необхідно для впливу на крутний момент і частоту обертань. Має двоступеневу конструкцію передачі, складену з зубчастих коліс незвичайної форми (профіль зубців у шестерень робиться опуклим, а у робочих коліс - увігнутим).

Товар доступний для придбання, як поштучно, так і оптовими партіями. Будемо раді довгостроковому співробітництву.

 

Редуктор циліндричний з зачепленням Новікова


Двоступеневий циліндричний редуктор з зачепленням Новікова є більш стійким до зношування. Справа в тому, що дана конструкція передбачає використання кругових профілів зубів. Завдяки цьому колеса стикаються не по всій площі зубців, як це буває при евольвентного зачеплення, а в точці, де контакт здійснюється по лінії зіткнення. Редуктори з зачепленням Новікова:

  • мають підвищену навантажувальну здатність;
  • працюють в два рази тихіше;
  • служать набагато довше, завдяки кращому змочування маслом.

Перш, ніж купити редуктор Ц2У-355 з зачепленням Новікова в Україні, необхідно дізнатися про особливості обслуговування. Така конструкція вкрай вимоглива до дотримання співвісності підключаються валів. Має значення і відстань. Відсутність догляду та налаштування може привести до серйозних поломок.

 

Купити циліндричний редуктор Ц2У-355 в Україні


Якщо вам потрібно купити компактні редуктори з ефективним зачепленням, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Замовлення приймаються з усіх населених пунктів України, як в телефонному режимі, так і через цей сайт. Доставка здійснюється у всі регіони країни. Її спосіб узгоджується з клієнтами в індивідуальному порядку.

Замовляйте циліндричні редуктори Ц2В-355 недорого. Є й моделі з іншим міжосьовим відстанню тихохідної ступені (100 мм, 125 мм, 160 мм, 200 мм).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner