Кошик
101 відгук
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Циліндричні редуктори 1Ц2У-160

Якщо вам потрібно двоступеневий циліндричний редуктор типу 1Ц2В-160, в даному розділі можна купити цю продукцію за доступною ціною. Виріб розраховане на горизонтальну установку. Причому можлива робота тривала або з періодичними зупинками. Це робить пропонований пристрій практично універсальним. Його застосовують в вантажопідіймальному обладнанні, мешалках, автомобілебудуванні в цілому.

Конструктивно редуктор складається з двох передач (циліндричної і конічної), а також зубчастих коліс. В якості захисту від впливу навколишнього середовища використовується міцний металевий корпус.

Продукція доступна для придбання, як поштучно, так і оптовими партіями.

 

Редуктор циліндричний 1Ц2В-160 для горизонтальної установки


Пропонований двоступеневий редуктор дуже ефективний в роботі і стійкий до зношування. Однак його працездатність безпосередньо залежить від правильності монтажу і експлуатації. Наприклад, співвісність і паралельність розташування валів повинні строго дотримуватися. Горизонтальний циліндричний редуктор 1Ц2У-160 може встановлюватися тільки в цій площині. З переваг варто згадати:

  • високий рівень ККД, неважливо, навантаження постійна або змінна;
  • міжосьова відстань тихохідної ступені в 160 мм;
  • можливість роботи в реверсному режимі;
  • мінімальний знос вузлів;
  • простоту монтажних роботи;
  • тривалий термін експлуатації.

Не забудьте, що перед початком використання агрегат потрібно заправити олією і дати попрацювати на холостому ходу (щоб мастильний матеріал рівномірно розподілився).

 

Купити двоступеневий редуктор для постійної і змінної навантаження


Щоб купити двоступінчастий циліндричний редуктор 1Ц2У-160, відповідний, як для тривалої роботи, так і використання з періодичними зупинками, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Можна замовити обладнання, як онлайн, так і в телефонному режимі. Доставка здійснюється у всі населені пункти України. Її спосіб узгоджується з клієнтом в індивідуальному режимі.

Замовляйте відмінні горизонтальні редуктори 1Ц2У за розумною ціною прямо зараз.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner