Кошик
101 відгук
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори NMRV-63

Нашу компанію знають в Україні як відповідального постачальника промислових агрегатів. Черв'ячні одноступінчасті мотор-редуктори NMRV-63 - це високонадійні пристрої, що використовуються для зміни крутного моменту в різних системах, які ви можете купити у нас на сайті. Ціна обладнання вельми доступна. Електромотори серії «АІР», якими комплектуються редуктори, стійкі до навантажень і невибагливі в обслуговуванні. Ми пропонуємо тільки якісні промислові установки.

 

Ціна і інші достоїнства черв'ячних мотор-редукторів NMRV-63


Одноступінчаті черв'ячні мотор-редуктори NMRV-63 мають просту конструкцію і відносно невеликі розміри. Число в назві моделі означає міжосьова відстань в міліметрах. Такі редуктори з електромоторами в Україні купують і використовують на промислових і сільськогосподарських об'єктах в приводах верстатів, пресів, вантажопідйомних машин. До основних переваг продукції можна віднести:

 

  • захищеність корпусу від пилу і вологи;
  • плавність ходу, можливість самоторможения;
  • відсутність гучних звуків під час роботи;
  • високий рівень передавальних чисел;
  • простоту монтажу і транспортування.


Купуйте одноступінчасті редуктори з електромотором в Україні


Черв'ячні редуктори з електромоторами «АІР» - це універсальне обладнання, необхідне для забезпечення оптимального крутного моменту при різній частоті обертання. Купити їх ви можете в нашому інтернет-магазині за одним з кращих в Україні цінами. Все одноступінчасті мотор-редуктори NMRV-63 знаходяться в ідеальному технічному стані і повністю готові до використання. Зверніть увагу, що дане обладнання має робочий ресурс близько 10000 годин. Збільшити його можна шляхом регулярного обслуговування і зниження інтенсивності тертя окремих елементів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner