Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори NMRV-150

ТОВ «електродвигуни», відомий в Україні постачальник промислового обладнання, реалізує мотор-редуктори NMRV-150. Число в назві відповідає міжосьовому відстані даних агрегатів. Черв'ячні одноступінчасті редуктори цієї серії використовуються на виробничих підприємствах, сільськогосподарських об'єктах і т.д. Ними комплектують конвеєрні стрічки, фасувальні машини та інші подібні механізми. У комплектацію входять надійні електромотори «АІР». Купити все це ви можете в роздріб або оптом, ціна для великих клієнтів буде знижена.

 

Переваги черв'ячних одноступінчатих редукторів в комплекті з електромотором


Одноступінчаті редуктори черв'ячного типу з електромотором є одними з найбільш популярних пристроїв для зміни крутного моменту в промисловості в Україні. До основних їх переваг відносять:

 

  • слабкі вібрації і низький шум;
  • наявність самоторможения;
  • компактні розміри і малу вагу;
  • захищений корпус;
  • простота монтажу;
  • демократичну ціну.

Купують мотор-редуктори NMRV-150 за високий показник передавального числа. В інших пристроях подібного типу цього можна досягти лише при використанні кількох передач. Ось чому дані мотор-редуктори набули широкого поширення в Україні.

 

Купуйте в Україні мотор-редуктори NMRV-150 за низькими цінами


Клієнти нашої компанії мають можливість купити одноступінчасті черв'ячні редуктори з електромоторами «АІР» на дуже вигідних умовах. У нас одні з кращих цін в Україні та швидка доставка. Мотор-редуктори NMRV-150 успішно використовуються в різних галузях промисловості і сільського господарства, а також на виробництві. Якщо потрібно збільшити крутний момент і знизити частоту обертань при малій частоті включень, дані агрегати є оптимальним вибором.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner