Кошик
107 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 26.07).

+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Електродвигуни вибухозахищені

Електродвигуни вибухозахищені

Основними споживачами вибухозахищених електродвигунів є промислові виробництва, які працюють з легковоспламеняемыми сумішами пара, повітря, газу. В основному це підприємства нафтопереробної, хімічної галузей. Найбільшу популярність отримали асинхронні трифазні моделі. Вони широко використовуються для обладнання верстатів, виробничих ліній, спецтранспорту.

Вибухозахищені моделі електродвигунів випускаються в абсолютно герметичних корпусах, виготовлених з чавуну або сталі. Для охолодження передбачені вентилятори, що нагнітається повітря яких проникає крізь спеціальну ребристу поверхню.

 

Асинхронні трифазні електродвигуни

 

При експлуатації асинхронних трифазних електродвигунів важливо стежити за станом підшипників. Вироби з постійною мастилом необхідно систематично обслуговувати, в той час як для стабільного функціонування герметичних підшипників цілком достатньо стежити за робочою температурою, не допускаючи перегрівання. Коробка вибухозахищених моделей додатково оснащена клемами, які дозволяють підключати будь-допоміжне обладнання.

Антиконденсаторными резисторами оснащені моделі, призначені для експлуатації в умовах екстремального холоду з температурою від -25 до -50 градусів Цельсія. Виконуючи обслуговування або ремонт трифазних асинхронних електродвигунів даного типу, важливо використовувати деталі, клас яких не нижче заводських примірників.

 

Вибухозахищені електродвигуни

 

Досить економічними є вибухозахищені моделі асинхронних трифазних електродвигунів. Конструкція виробів відрізняється простотою і надійністю, що забезпечує стабільну експлуатацію протягом багатьох років.

Техника подлежит модернизации, которая не противоречит основным техническим стандартам. Практически все комплектующие изделия заменяемые, благодаря чему можно ликвидировать неисправность быстро и качественно.

Если планируется долгий перерыв в эксплуатации, то при закладке электродвигателей на хранение необходима правильная консервация. Ряд специальных технологических мероприятий поможет сохранить по максимуму изначальные эксплуатационные характеристики, а также в любой момент воспользоваться агрегатом без особой подготовки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner