Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Редуктори циліндричні

Редуктори циліндричні

Циліндричні редуктори Ц-2 вперше стали використовуватися ще в середині минулого століття, але і в сучасних умовах залишаються вельми затребуваними і популярними. Основною функцією двоступеневих пристроїв є зміна частоти обертання двигуна за рахунок підвищення крутного моменту.

Редукторна техніка даного типу виготовлена по розгорнутій схемі з паралельним розташуванням осей відносно один одного. Переважна кількість моделей комплектуються елементами, які виготовлені з чавуну литим способом. Штамповані колеса посаджені методом пресування.

 

Циліндричні редуктори

 

Порівняно з різними видами коробку техніки, двоступеневі циліндрові агрегати серії Ц-2 вигідно відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками. ККД досягає граничних значень для редукторів даного типу і може становити 94%.

При дії постійних інтенсивних навантажень, потужність двоступеневих циліндричних пристроїв серії Ц-2 залишається на стабільному рівні, навіть за умов передачі енергії на значні відстані. Що стосується режиму експлуатації, то особливих приписів від виробника немає. Техніка демонструє стабільну роботу як при постійних, так і при короткочасних навантаженнях, чудово переносить досить тривалі періоди простою.

Перевагою конструкції циліндричних двоступінчастих редукторів Ц-2 також є низький рівень тепловиділення, що виключає необхідність установки додаткового охолоджуючого обладнання. Завдяки широкому діапазону передавального числа, зміни частоти обертання двигунів можна здійснювати гнучко і максимально точно.

 

Циліндричні двоступінчасті редуктори Ц-2

 

Конструкція двоступеневих циліндричних редукторів Ц-2 продумана до дрібниць, що дозволило максимально знизити втрати від сили тертя. Передача потужності здійснюється без втрат, завдяки злагодженій роботі коліс. Елементи функціонують гладко, без заїдань.

Люфт вала фіксується на мінімальному рівні, за рахунок чого досягається виняткова точність кінематичного механізму. Витрата енергії характеризується максимальною раціональністю та доцільністю, за рахунок чого відсутня перегрів комплектуючих механізму. Циліндричні двоступінчасті редуктори Ц-2 стійкі до імпульсним навантаженням, за рахунок чого їх часто використовують для дробарок, подрібнювачів, шредерів.

 

Варіанти застосування циліндричних редукторів

 

Редукторами Ц-2 можна обладнати коробки передач. В даному як пристрої забезпечують ступінчасте зниження швидкості. Також техніка може використовуватися як мультиплікатор, преобразовываю низьку потужність у високу. Взаємодіючи з кутовими швидкостями, циліндричні двоступінчасті редуктори Ц-2 виконують функції варіатора. Витривала редукторна техніка сумісна з різними типами обладнання, за рахунок чого широко використовується в різних промислових та виробничих галузях.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner