Кошик
65 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Види електродвигунів та їх відмінності

Види електродвигунів та їх відмінності

Електродвигун — важливий елемент промислового обладнання, який забезпечує його працездатність і визначає експлуатаційні параметри. Сучасні двигуни можуть сильно відрізнятися між собою як зовні, так і технічними характеристиками. Загальнопромисловий, вибухозахищений, крановий, рольганговый — вибирайте той електродвигун, який краще відповідає умовам його використання і призначений для конкретного виду діяльності, щоб уникнути порушень робочого процесу.

 

Основні різновиди електродвигунів

 

Всі електродвигуни можна розділити на 2 основні категорії: постійного і змінного струму, які в свою чергу діляться на більш дрібні різновиди:

  • загальнопромислові (асинхронні);

  • вибухозахищені (асинхронні);

  • рольганговые;

  • кранові;

  • синхронні.

Асинхронні електродвигуни виділяються тим, що їх частота обертання ротора відрізняється від частоти обертання магнітного поля. До таких пристроїв відносять і вибухозахищені асинхронні двигуни. Перші добре себе демонструють при експлуатації на відкритому повітрі, під наметом або в приміщенні. Це універсальні пристрої, придатні для використання в різних сферах промисловості і характеризуються високою продуктивністю. Загальнопромислові електродвигуни вимагають дотримання особливих умов безпеки і захисту від негативних факторів впливу зовнішнього середовища.

Для роботи на атомних станціях, вуглевидобувних шахтах, підприємствах хімічної промисловості призначені вибухозахищені асинхронні електродвигуни. Вони надійно захищені від вибухонебезпечного середовища, здатні значно знизити ризики для працівників і скоротити число жертв у разі виникнення надзвичайної події. Вибухозахищені електродвигуни не бояться умов підвищеної вологості і добре переносять перепади температури зовнішнього середовища.

Рольганговые двигуни можна зустріти на металургійних заводах, де вони встановлюються не тільки в прокатному стані, але і на доменній печі. Це високонадійні і практичні механізми, які відрізняються простотою конструкції і здатність безперебійно працювати протягом тривалого часу. Нерідко рольганговые електродвигуни застосовуються в коксових машинах.

Для забезпечення функціонування підйомних механізмів використовуються електродвигуни. Вони характеризуються стабільністю і здатність витримувати підвищені навантаження протягом тривалого часу. Кранові електродвигуни підходять для установки в спецтехніці різних видів.

Синхронні двигуни, як це видно з назви, відрізняються тим, що їх частота обертання ротора ідентична частоті обертання магнітного поля. Таке обладнання доречно в промислових вентиляторах, компресорах, насосах, деяких електрогенераторах.

Кожен вид електродвигуна має ряд унікальних особливостей і технічних параметрів, що визначають його специфіку застосування та вимоги до обслуговування. Загальнопромислові, вибухозахищені, рольганговые або кранові двигуни здатні забезпечити максимальну ефективність тільки за умови їх грамотного підключення і дотримання правил експлуатації.

 

Загальнопромислові, вибухозахищені, кранові двигуни з гарантією

 

Бажаєте придбати якісний і недорогий електродвигун? Загляньте в каталог компанії ТОВ «Електродвигун». У нас є кранові, вибухозахищені, загальнопромислові, рольганговые і інші двигуни, які знадобляться на вашому виробництві та забезпечать безперебійне виконання робочих завдань. Поставляємо продукцію від виробника — мінімальна націнка, офіційна гарантія 1 рік і швидка доставка!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner