Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори: види і застосування

Мотор-редуктори: види і застосування

Мотор-редуктор являє собою механізм, що складається з редуктора і електродвигуна і дозволяє регулювати швидкість обертання при його передачі від одного вала до іншого. Цей пристрій активно використовується в самих різних галузях промисловості, а до його основних достоїнств відносять простоту і надійність конструкції, а також зручність монтажу. Існує кілька різновидів мотор-редукторів (планетарний, черв'ячний, циліндричний тощо), кожен вид має певні особливості і рекомендації до застосування. Про це ми і поговоримо в нашій сьогоднішній статті.

 

Планетарний, черв'ячний, циліндровий мотор-редуктор

 

Залежно від конструкції розрізняють 5 основних видів мотор-редукторів:

  • циліндричні;

  • черв'ячні;

  • конічні;

  • планетарні;

  • змішаного типу.

Для кожного різновиду характерні свої позитивні сторони. Наприклад, циліндричні мотор-редуктори виділяються підвищеною надійністю і величезним запасом потужності. Їх часто встановлюють на великих установках, що працюють на високих оборотах. Циліндричні мотор-редуктори можна зустріти в механізмах, що беруть участь в обробці деревини і металу.

Черв'ячні пристрої характеризуються високим передавальним відношенням, досить значним виділенням тепла і малим ККД. Як правило, їх встановлюють в конвеєрах, транспортерах, насоси, крани та інше подібному устаткуванні. Також черв'ячні мотор-редуктори зустрічаються в промислових підйомниках.

Відмінною рисою конічних агрегатів є наявність пересічних осей, що дозволяє їм змінювати кінетичні передачі. У мотор-редукторах інших видів осі паралельні. Така особливість визначає використання конічних пристроїв — у вантажних ліфтах, подрібнювачах і т. д.

Планетарні мотор-редуктори можуть похвалитися компактними розмірами і невеликою вагою, проте це ніяк не заважає їм без проблем витримувати підвищені навантаження. Пристрій цього типу затребувана при виробництві бурових машин, лебедов, безлічі різноманітних інструментів. Планетарні мотор-редуктори допускають установку дуже високою передатної величини.

У сучасному будівництві все частіше можна зустріти мотор-редуктори змішаного типу, які включають в себе передачі різних видів. Це робить їх більш універсальними і функціональними пристроями, які можуть встановлюватися на різному устаткуванні й успішно справлятися зі своїми завданнями.

 

Особливості вибору мотор-редукторів

 

Планетарні, черв'ячні, циліндричні і інші мотор-редуктори припускають певні сценарії використання, і установка невідповідного за характеристиками агрегату здатна не тільки знизити ефективність роботи, але і привести до небажаних простоїв, потребам в терміновому ремонті та великим фінансовим втратам. Саме тому процес вибору механізму повинен проводитися відповідно до технічної документації і максимально вдумливо.

Компанія ТОВ «Електродвигун» пропонує своїм клієнтам високоякісні мотор-редуктори всіх актуальних різновидів, а також допомога у професійному доборі обладнання згідно вимог вашого виду діяльності. Реалізуємо циліндричні, планетарні, черв'ячні та інші пристрої безпосередньо від виробника, що гарантує відсутність зайвих націнок і наявність офіційної гарантії на весь асортимент терміном 12 місяців. Забезпечуємо швидку доставку продукції по Україні та в сусідні країни, пропонуємо вигідні знижки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner