Кошик
107 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 26.07).

+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Опис і застосування черв'ячних мотор-редукторів

Опис і застосування черв'ячних мотор-редукторів

Черв'ячний мотор-редуктор (МЧ) є досить популярним і затребуваним в промисловості агрегатом, використовуваним для регулювання швидкості обертання валів. Найвідомішими з черв'ячних редукторів з електродвигуном є одноступінчасті пристрою. Вони відрізняються простотою конструкції і високою надійністю в експлуатації.

 

Одноступінчасті черв'ячні редуктори з електродвигуном

 

Редуктори МЧ являють собою механічні пристрої з електродвигуном і черв'ячною передачею (назва походить від її зовнішнього вигляду). Одноступінчасті мотор-редуктори встановлюються в промисловому обладнанні згідно технічним вимогам. Якщо передбачаються високі передавальні числа, то краще скористатися двоступінчастими або зубчасто-черв'ячними елементами.

Розміщення черв'ячної передачі в одноступінчастому редукторі МЧ з електродвигуном безпосередньо залежить від вимог компонування. Вона може бути розташована над колісним з'єднанням або вертикально/горизонтально по відношенню до його бічної поверхні. У другому випадку підшипникові сполуки зв'язуються з досить великим зусиллям, щоб не допустити розрив.

Якщо для вирішення робочої завдання необхідно збільшити опір заїдання, рекомендується застосовувати в'язкі масляні речовини. Черв'ячний елемент одноступінчатого мотор-редуктора поміщається в масло по верхній позначці гвинта. Все це забезпечує стабільну роботу редуктора МЧ з електродвигуном і безперебійне функціонування обладнання в цілому.

 

Унікальні особливості редукторів МЧ

 

Говорячи про причини, чому в промисловості активно використовують одноступінчаті черв'ячні редуктори МЧ з електродвигуном, варто розглянути кілька унікальних особливостей даного пристосування:

  • компактні розміри;

  • високі передатні числа;

  • безшумність;

  • плавність;

  • самогальмування.

Мотор-редуктори даного типу відрізняються дуже компактними габаритами і невеликою вагою. На відміну від циліндричних редукторів з електродвигуном, одноступінчаті черв'ячні пристрої серії МЧ не займають багато місця, що істотно спрощує їх розміщення і монтаж всередині обладнання. Така компактність пояснюється змиканням валів.

Рівень передавальних чисел в черв'ячних мотор-редукторах може досягати співвідношення 1:100. Цей показник робить редуктори МЧ з електродвигуном настільки практичними в експлуатації, продуктивними та ефективними. До того ж, вони недорого коштують, що підвищує фінансову привабливість придбання такого надійного пристрою.

Особливості зачеплення забезпечують мінімальний шум в процесі роботи черв'ячного мотор-редуктора. А завдяки обертанню редуктора в обидві сторони і легкому гальмування, досягається плавність ходу редукторів МЧ з електродвигуном.

Черв'ячні мотор-редуктори виділяються наявністю функції самоторможения — коли кут підйому черв'яка стає 3,5 градусів або менше, ведений вал починає знижувати швидкість свого руху, і робочий процес зупиняється.

Як бачите, одноступінчаті редуктори МЧ з електродвигуном — це високоефективні агрегати, які широко затребувані в різних галузях промисловості. Інтернет-магазин компанії ТОВ «Електродвигун» пропонує своїм клієнтам придбати черв'ячні мотор-редуктори від виробника за мінімальною вартістю і з річною гарантією. У нас професійний сервіс, компетентні співробітники і тільки найкращі товари з доставкою по всій Україні.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner