Кошик
107 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 26.07).

+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Планетарні мотор-редуктори: сфери застосування

Планетарні мотор-редуктори: сфери застосування

Редуктор ЗПМ, або планетарний мотор-редуктор, — це універсальне технічне пристосування, що характеризується високою продуктивністю при відносно малих габаритах. Одноступеневий, двоступеневий і триступеневий мотор-редуктор ЗПМ можна зустріти в різноманітних галузях промисловості. Дані вироби актуальні там, де потрібно висока передавальне співвідношення і стабільність роботи обладнання.

 

 

 

Одноступінчаті, двоступінчасті, триступінчаті редуктори ЗПМ

 

Кількість щаблів мотор-редуктора має прямий вплив на загальне передатне відношення. Планетарні редуктори ЗПМ призначені для використання в умовах достатньо важкого виробництва, де високо цінуються їх експлуатаційні характеристики та можуть встановлюватися як одноступінчасті, так і двоступінчасті та навіть триступінчасті агрегати. Вибір якого залежить від необхідних показників ефективності та правил, зазначених у спеціальній технічній документації. Навіть за великої кількості передач планетарні редуктори ЗПМ мають менші розміри, ніж подібні пристрої інших типів.

Одноступінчасті, двоступінчасті, триступінчасті мотор-редуктори планетарного вигляду складаються із сателітів, сонячної шестерні, водила та кільцевої шестерні. Свою назву редуктор ЗПМ отримав через те, що його зубчасті колеса обертаються так само як це роблять планети в космосі. Зазначимо що передавальне число планетарного мотор-редуктора варіюється в діапазоні від 6 до 450.

 

Особливості, область використання планетарних мотор-редукторів

 

Широка сфера використання одноступінчастих, двоступінчастих, триступінчастих редукторів ЗПМ пояснюється їх унікальними перевагами:

  • відмінною витривалістю та здатністю працювати без перерв 24 години на добу – для деяких видів виробництва це є вагомим аргументом на користь планетарних мотор-редукторів;
  • можливістю комплектації різними електродвигунами залежно від умов експлуатації обладнання;
  • великим діапазоном робочих температур (від -40 до +45 градусів) – підходить для українських погодних умов;
  • невеликі габарити та вага спрощують установку редукторів ЗПМ, а відмінний ККД та надійність підвищують ефективність роботи обладнання.

Завдяки таким специфічним перевагам, одноступінчасті, двоступінчасті, триступінчасті планетарні мотор-редуктори зустрічаються в різних галузях промисловості, сільського господарства та навіть у побуті.

Приведемо декілька прикладів застосування мініатюрних планетарних редукторів сьогодні.

  • Розумний дім. Застосуванні для роботи пральної машини, розумного туалету, підйому витяжки,  руху дверей холодильника, крісла качалки для немовлят, електричних рухливих меблів, обертового екрана телевізора, піднімних антимоскітних сіток, електричних штор, замків дверей тощо.
  • Інтелектуальне спілкування. Планетарні редуктори використовуються для роботи електричного приводу нахилу сигналу базової станції та регулювання антени 5G, для вмикання базової станції зв’язку ESC, для системи ESC окулярів VR та як привід замка шафи станції. 
  • Побутова електроніка. Редуктори планетарного типу застосовуються й у споживчій електроніці: приводах камер, обертових динаміках, а також піднімних гарнітурах Bluetooth, розумних PTZ, і навіть в обладнанні для електронних сигарет.
  • Автоматизація промисловості. Наприклад система автоматичного живлення, системи приводу клапанів промислових і клапану відкритих дверей, система повторного автоматичного замикання, або також інтелектуальної логістики та торговельних автоматів, тестерів землетрусів тощо. 
  • Розумні авто. Розумні приводи замка зарядного пістолета електроавтомобіля, система підйому і перекидання логотипа, телескопічна система ручок дверей, система підіймання дверей багажника, регулювання панелі приладів авто та світла тощо.

Більш звичних розмірів агрегати поширено встановлюють на будівельних машинах та підйомниках, на видобувних підприємствах та у приладобудуванні. Скрізь, де потрібен потужний привід, можна використовувати редуктор ЗПМ.

 

 

Компанія ТОВ «Електродвигун» пропонує своїм клієнтам великий вибір планетарних мотор-редукторів ЗПМ з чудовими експлуатаційними характеристиками. Поставляємо одноступінчасті, двоступінчасті та триступінчасті редуктори безпосередньо від виробника - це гарантує відсутність зайвих націнок, наявність офіційної гарантії та повну відповідність обладнання заявленим параметрам.

Також ми пропонуємо широкий асортимент циліндричних і черв'ячних мотор-редукторів, що мають широкі можливості в застосуванні в різних галузях промисловості завдяки високим показникам витривалості.

Таким чином, ви маєте можливість придбати у надійного постачальника високоякісну промислову продукцію з широкою сферою використання та вигідно заощадити. А швидка доставка по всій Україні позбавить очікування та простоїв у роботі. Зв'яжіться зі співробітниками компанії в телефонному режимі для отримання професійної допомоги у виборі одноступінчастого, двоступінчастого або триступінчастого планетарного мотор-редуктора ЗПМ. На всі пристрої діє гарантія на строк 12 місяців.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner