Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Сфери застосування електродвигунів

Сфери застосування електродвигунів

Електродвигун — досить просте по конструкції пристрій, здатний перетворювати електричну енергію в механічну. Залежно від місця експлуатації даного обладнання, для вирішення робочих завдань може знадобитися загальнопромисловий, вибухозахищений, крановий, рольганговый або інший двигун — різновид визначає технічні характеристики і стійкість до різного роду впливів. Сфера застосування сучасних електродвигунів настільки широка, що складніше сказати, де такі пристрої не використовуються, ніж навпаки.

 

Кранові, рольганговые, вибухозахищені і асинхронні двигуни

 

Область експлуатації електродвигуна визначається безліччю показників, що характеризують його діяльність. Спробуємо виділити кілька найбільш популярних видів електричних двигунів, а потім визначити їх специфікацію. До найбільш затребуваних видів електромоторів відносять:

  • загальнопромислові;

  • кранові;

  • вибухозахищені;

  • рольганговые.

Загальнопромислові електродвигуни, як це зрозуміло вже з назви, є найбільш універсальними виробами, придатними для застосування в різних сферах промислової діяльності. Вони характеризуються високою стабільністю, стійкістю до постійних навантажень і простотою підключення. Асинхронні двигуни можуть бути додатково захищені від впливу різних несприятливих факторів, здатних порушити їх робочий режим.

Кранові електродвигуни розроблені спеціально для приведення в рух баштових, мостових, портових кранів. Вони успішно застосовуються в будівництві, металургії, енергетичної галузі. Кранові двигуни характеризуються високою продуктивністю, що дозволяє їм успішно справлятися з тими навантаженнями, які регулярно впливають на спецтехніку.

Для застосування в умовах підвищеної небезпеки і ризику вибухів рекомендують вибухозахищені електродвигуни. Вони відповідають жорстким вимогам безпеки і готові забезпечити безперебійне функціонування обладнання на підприємствах хімічної або атомної промисловості, вугледобувних шахтах і т. д. Як правило, вибухозахищеними роблять асинхронні електродвигуни з 3 фазами і короткозамкненим ротором. Захисне покриття такого пристрою допомагає уникнути жертв на небезпечному виробництві у разі сильного вибуху.

Рольганговые електродвигуни встановлюються на металургійних підприємствах різних розмірів. Вони забезпечують функціонування прокатних станів. Обладнання даного типу характеризується простотою і надійністю експлуатації. Рольганговые двигуни незамінні при прокаті металу, також вони можуть використовуватися в доменних печах, коксових установках.

Загальнопромислові, кранові, рольганговые, вибухозахищені електродвигуни — це високоефективні пристосування, сфера застосування яких практично не має меж. Головне, правильно підібрати модель обладнання відповідно до вимог робочого процесу і умов експлуатації.

 

Надійні електродвигуни за найкращими цінами в ТОВ «Електродвигун»

 

Компанія «Електродвигун» — постачальник електродвигунів з великим досвідом. Ми працюємо безпосередньо з виробниками промислового устаткування і забезпечуємо оперативні поставки продукції по всій Україні. Ви можете придбати у нас загальнопромислові, вибухозахищені або кранові двигуни без зайвих націнок з офіційною гарантією 12 місяців. Індивідуально консультуємо і підбираємо товари під конкретні завдання клієнта.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner