Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Чи потрібний техогляд черв'ячним двигунам редукторам і як часто

Чи потрібний техогляд черв'ячним двигунам редукторам і як часто

Мотор редуктор черв'ячний одноступінчастий NMRV – незамінна частина сучасного життя. Він використовується в конструкції промислового обладнання, будівельної техніки та сільського господарства. Спеціалізація виробництва не має значення, він використовується у харчовій, нафтопереробній, хімічній та інших видах промисловості. Черв'ячний двигун редуктор – річ надійна та міцна. Має тривалий термін експлуатації. І потребує мінімум тих. обслуговування. Придбати мотор черв'яковий редуктор серії NMRV можна в нашому каталозі.

 

 

Транспортування та експлуатація черв'ячних моторів редукторів


Зверніть увагу, що черв'ячні мотор редуктори, особливо, якщо це велике обладнання, потребують дбайливого поводження. Це не означає, що пристрій у литому корпусі – крихкий. Просто двигун редуктор черв'ячний одноступінчастий NMRV довше прослужить, якщо все зроблено правильно.

Наприклад, при транспортуванні моторів черв'якових, ви повинні переконатися, що:

  • олія злита;
  • агрегат надійно закріплений і не переміщатиметься довільно;
  • пристрій знаходиться у транспортній упаковці;
  • персонал та такелажне обладнання перевірені;
  • вантажопідйомність транспортного засобу перевищує вагу черв'ячного двигуна редуктора.

При цьому їзда машини при перевезенні мотор-редуктора черв'ячного одноступеневого повинна бути плавною. Не можна допустити, щоб агрегат зірвався з кріплень і почав кататися по кузову. Крім того, що це завдасть шкоди самому черв'ячному двигуну редуктору, це також може спровокувати дорожньо-транспортну пригоду, якщо пристрій важкий. Адже існують черв'ячні мотор редуктори з вагою до двох тонн.

Зверніть увагу на умови експлуатації. Рекомендації виробника завжди є у технічній документації мотор-редуктора черв'ячного одноступеневого. Дотримуйтесь їх, якщо хочете використовувати агрегат довго.

 

 

Черв'ячний двигун редуктор: чи потрібне технічне обслуговування щодня


Як правило, черв'ячні мотор редуктори піддаються щоденному обслуговуванню, яке включає:

  • чищення корпусу;
  • ретельний огляд пристрою.

Останній пункт має на увазі огляд буквально всіх елементів мотор-редуктора черв'ячного одноступеневого, які доступні без демонтажу пристрою. Необхідно буде перевірити цілісність кабелю, відсутність потік олії та наявність його в належному обсязі, коректність роботи. Останній пункт важливий, оскільки черв'ячний двигун одноступінчастий редуктор NMRV, що має пошкодження, дуже швидко повністю вийде з ладу.

Більше серйозне втручання здійснюється при необхідності.

 

 

Коли мотор-редуктор черв'яковий одноступінчастий потребує ремонту


Зауважимо, що черв'ячний мотор редуктор NMRV працює неправильно досить легко. Як правило, першою ознакою несправності є чужі звуки. Мотор редуктор черв'ячний одноступінчастий NMRV характеризується мінімальним шумом. Тому появи стуку та іншого незвичного шуму є вірною ознакою проблем, що насуваються. У цьому випадку рекомендується відключити черв'ячний мотор, злити олію та розібрати пристрій для діагностики.

Також, якщо у вас укладено договір про довгострокову співпрацю з виробником черв'ячних мотор редукторів, який включає технічне обслуговування обладнання, має сенс звернутися до нього.

Крім цього, контакт з виробником дозволяє гарантувати якість мотор-редуктора черв'ячного одноступеневого, а також нижчу його вартість.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner