Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Електродвигуни вибухозахищені ВАО

Потрібні вибухозахищені електродвигуни? Замовляйте обладнання з короткозамкненим ротором типу ВАО магазині «Техсервіс». Оптово-роздрібний онлайн-маркет пропонує високоякісну продукцію зі знижками на вигідних для покупців умовах.

 

Електродвигуни ВАО з короткозамкненим ротором

 

Если вы ищите электродвигатели для постоянной работы зонах повышенной взрывной опасности, наше взрывозащищенное оборудование придется как нельзя кстати. Оно изготовлено специально для горнодобывающей отрасли и эксплуатации в нефтегазовой промышленности. Устройства с короткозамкнутым ротором ВАО и прочным корпусом устанавливаются на оборудование, которое обслуживает химические комбинаты, а также нефтеналивные терминалы.

Мы можем вам предложить большой выбор высококлассных электродвигателей разной мощности и модификации. Наши консультанты позаботятся о том, чтобы вы приобрели взрывозащищенную модель с короткозамкнутым ротором ВАО с необходимым вам набором технических характеристик. Чтобы получить исчерпывающую информацию о продукции, заказывайте обратный звонок или набирайте один из указанных на сайте номеров.

 

Плюсы взрывозащищенных электродвигателей

 

Представлені у нас вибухозахищені електродвигуни виготовлені у відповідності зі специфікою використання. Вони оснащені потужною оболонкою і укомплектовані надійними деталями. Конструкція пристрою зручна для монтажу. Наші двигуни розраховані на тривалий період експлуатації. На них поширюється гарантія.

Все представлене вибухозахищене обладнання з короткозамкненим ротором ВАО має сертифікати відповідності, що підтверджують успішне проходження заводського тестування.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на професійне обслуговування і розумні ціни. Співпраця з нами буде для вас вигідним і перспективним. «Техсервіс» — ми виправдаємо вашу довіру!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner