Кошик
95 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори 1МЦ2С-80Н

Електромеханічний привід загальномашинобудівного призначення являє собою функціональну комбіновану конструкцію, що складається з електродвигуна і редуктора. Циліндричні співвісні пристрої відрізняються від аналогів тим, що вхідний і вихідний вали розташовуються на одній осі. Дана особливість спрощує експлуатацію і установку устаткування, а також дозволяє справлятися з навантаженнями будь-якого виду Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні мотор-редуктор 1МЦ2С-80Н за найдоступнішою ціною.


Особливості мотор-редукторів 1МЦ2С-80Н співвісних циліндричних

 

Основною особливістю циліндричних співвісних приводних пристроїв є взаємодія розташованих на одній осі валів. Ця особливість позбавляє від багатьох клопоту пов'язаних з використанням агрегатів і надає широкі нові можливості. Близьке сусідство і злагоджена взаємодія комплектуючих, дозволяє виділити даний вид обладнання в універсальну і дуже затребувану категорію.

Циліндричні співвісні пристрої можуть переносити не тільки осьові, а й значні радіальні навантаження. Рекомендується купувати такі агрегати для машинобудівної техніки. Мотор-редуктор 1МЦ2С-80Н може похвалитися великим передавальним числом і високими показниками крутного моменту. А розташування валів на одній осі повністю нейтралізує вібрації і шум.


Переваги мотор-редукторів 1МЦ2С-80Н загальномашинобудівного призначення

 

Циліндричні редуктори, комбіновані з електродвигуном, користуються великою популярністю. Це можна пояснити функціональними перевагами:

  • адаптивностью до радіальних навантажень;
  • безшумністю в роботі;
  • зносостійкість комплектуючих.

Устаткування загальномашинобудівного призначення виду вибирають для потужних промислових і виробничих машин. Варіативність і можливість ступеневої зміни передавального числа вигідно виділяють мотор-редуктор 1МЦ2С-80Н з маси аналогів.


Купити мотор-редуктори 1МЦ2С-80Н за низькими цінами в Україні

 

Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні енергоефективні та потужні мотор-редуктори 1МЦ2С-80Н. Ціни без переплат приємно вас здивують. Сучасне обладнання на кілька кроків вперед обганяє застарілі аналоги, тому не варто шкодувати на покупку засобів. Завдяки високій якості продукції, вона швидко окупає свою вартість і починає приносить прибуток.

Універсальне циліндричний обладнання за рахунок високої енергоефективності підходить для широкого переліку машин, а також для чутливої ​​до вібраціям і звуків техніки. Оформити замовлення можна прямо зараз на сайті компанії. Звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner