Кошик
107 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори 3МП-63

Планетарні приводи общемашінного призначення призначені для перетворення і передачі швидкості обертання валу. Мотор-редуктор ЗМП-63 складається з асинхронного електричного двигуна і редуктора з передачею побудованої за типом сонячної системи. Основна перевага такого обладнання полягає в вигідному поєднанні компактності з продуктивністю. Навантаження рівномірно розподіляється між шестерінками, при цьому габарити механізму значно відрізняються від аналогів в меншу сторону. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні електродвигуни фланцеві і на лапах за дуже доступними цінами.


Планетарні мотор-редуктори ЗМП-63 фланцеві і на лапах

 

Потужний і компактний планетарний мотор-редуктор ЗМП-63 успішно перетворює швидкість обертання з її максимальної межі і підвищує крутний момент. Устаткування оптимально підходить для багатьох різновидів промислової, будівельної та сільськогосподарської техніки.

Даний вид завдяки планетарної конструкції має компактні габарити, що робить його універсальним. За типом монтажного сполуки обладнання може бути фланцевим або у виконанні на лапах. Дані показники визначають спосіб установки і підключення обладнання. Фланцеві моделі кріпляться за допомогою кілець з отворами для кріплення, по типу трубопроводу. Виконання на лапах має на увазі розміщення пристрою на опорних елементах


Переваги мотор-редукторів ЗМП-63 общемашінного призначення

 

У планетарних мотор-редукторів ЗМП-63 досить багато вигідних переваг, серед яких можна виділити:

  • простоту в експлуатації і ремонті;
  • достатню потужність;
  • стабільність комплектуючих;
  • компактність;
  • можливість цілодобової роботи;
  • зносостійкість.

На сьогоднішній день мотор-редуктор ЗМП-63 вважається самим затребуваним в своєму сегменті. Завдяки поліпшеним технічним характеристикам обладнання підходить для многиз загальнопромислових машин.


Купити в Україні мото-редуктори ЗМП-63 за доступною ціною

 

Мотор-редуктори ЗМП-63 общемашінного призначення доцільно купувати для:

  • конвеєрних механізмів;
  • бетономішалок;
  • подрібнювачів;
  • насосних станцій.

Пристрої даного типорозміру можуть бути одноступінчастими, двоступінчастими і триступеневий. Під потреби конкретної техніки можна підібрати найбільш підходящу конструкцію. Інтернет-магазин «Електродвигун» пропонує купити в Україні мото-редуктори високої якості за прямими цінами без переплат. Замовлення можна оформити в будь-який момент на сайті компанії!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner