Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Циліндричні редуктори 1Ц2У

У кожній промисловій сфері використовуються циліндричні редуктори 1Ц2У. Двоступінчастого типу вироби призначені для горизонтальної установки, що є одним з найбільш популярних способів монтажу електрообладнання. Техніка оснащена найчастіше надійними зубчастими колесами.

Проста і зрозуміла конструкція забезпечує стабільність функціонування редукторів. Одним з головних недоліків конструкції є несиметричне розташування коліс відносно опор. Але двоступеневі горизонтальні редуктори 1Ц2У позбавлені цього недоліку, що їх вигідно відрізняє від інших примірників коробку техніки.

 

Двоступінчасті редуктори циліндричні

 

Циліндричні двоступінчасті редуктори 1Ц2У придатні як для постійного, так і змінного навантаження. Спрямованість роботи фіксована або реверсивна. Періодичні короткочасні зупинки допускаються виробником. Передаваний крутний момент зберігає свої початкові параметри, навіть при зміні спрямованості руху.

Редукторна техніка даного зразка призначена виключно для горизонтальної установки, опорною поверхнею вниз. Вироби справно функціонують практично в будь-яких кліматичних умовах, за винятком екстремально низьких температур.

 

Горизонтальні редуктори 1Ц2У

 

Важливою особливістю горизонтальних циліндричних редукторів є виняткова витривалість і стійкість до короткочасних перевантажень, інтенсивність яких може перевищувати максимально допустимі значення в 2 рази. Вироби серії 1Ц2У незамінні для вантажопідйомних механізмів, скребкових транспортерів та інших типів обладнання. Інтернет-магазин пропонує якісну високопродуктивну техніку за найпривабливішими цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner