Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори NMRV-40

Черв'ячні мотор-редуктори NMRV-40 являють собою одноступінчасті пристрої, які дуже затребувані в Україні на промислових і сільськогосподарських об'єктах. В даному розділі нашого сайту ви знайдете різні модифікації даних агрегатів. У комплектацію до редукторів підібрані електромотори серії «АІР», що відрізняються підвищеною надійністю. Купити подібне обладнання ви можете в роздріб і оптом. Ціна безпосередньо залежить від розміру партії.

 

Одноступінчаті черв'ячні редуктори з електромоторами


Понад два десятки одноступінчатих черв'ячних мотор-редукторів серії NMRV-40 представлено увазі гостей нашого сайту. Тут ви можете придбати пристрої з міжосьовим відстанню 40 мм і різними передавальними числами. Електромотори серії «АІР», якими комплектуються редуктори, характеризуються потужністю від 0,18 кВт і вище. Вони можуть харчуватися від мережі з напругою 220 або 380 Вольт. Основні переваги продукції, яку ми реалізуємо в Україні:

  • міцні матеріали корпусу і внутрішніх елементів;
  • плавність ходу, відсутність сильного шуму під час експлуатації;
  • простота і надійність конструкції;
  • невеликі габарити, що спрощує монтаж;
  • великий робочий ресурс і тривалий термін служби.


Де в Україні купити мотор-редуктори NMRV-40 за оптовими цінами


ТОВ «електродвигуни» - великий постачальник промислового обладнання в Україні, в асортименті якого одноступінчасті черв'ячні редуктори з електромоторами стабільно користуються попитом. Ми пропонуємо їх купити в роздріб та оптом. Зниження ціни починається вже при замовленні від 5 одиниць. Мотор-редуктори NMRV-40 успішно використовуються у верстатах і конвеєрах, пресах і вантажопідіймальних машинах. Це універсальні і надійні пристрої, здатні забезпечити оптимальний крутний момент при заданій частоті обертання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner