Кошик
107 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 26.07).

+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Черв'ячні редуктори 2Ч

Малогабаритні черв'ячні редуктори 2Ч виконують одну з найважливіших функцій — зміна частоти обертання двигуна. Щоб цей процес був стабільний, агрегати оснащуються комплектуючими чудової якості. Завдяки цьому, вироби невибагливі в обслуговуванні, несприйнятливі до важких умов експлуатації.

Одним з головних переваг техніки даного типу є потужний діапазон передавальних чисел, яким володіє далеко не кожен примірник пристроїв даного типу. Опція самоторможения також є дуже доречною для переважної числа агрегатів і верстатів, обладнані редукторами.

 

Представляємо редуктори для зміни частоти обертання двигуна

 

Зміна частоти обертання двигуна здійснюється досить гнучко, що обумовлено великою кількістю проміжних показників. Малогабаритні редуктори 2Ч характеризуються безшумністю роботи. Відсутня необхідність в проведенні модернізації техніки з метою зменшення кількості шумів.

Для пристроїв даного типу більш кращий середній або короткочасний режим роботи. Допускається тривалу перерву в роботі до 24 годин. Черв'ячні редуктори вельми затребувані в автомобіле-, верстатобудуванні. Вихідний і вхідний вали розташовані перпендикулярно відносно один одного, що є ще однією особливістю даної різновиду техніки.

 

Малогабаритні черв'ячні редуктори 2Ч

 

Виробники пропонують малогабаритні черв'ячні редуктори з конструкційним виконанням, яке підходить для різних кліматичних регіонів. Це дозволяє обладнати транспорт або виробничі лінії комплектуючими з оптимальними експлуатаційними характеристиками.

Редуктори 2Ч для зміни частоти обертання двигуна представлені за найвигіднішими цінами. В каталозі доступні різні модифікації техніки, включаючи екземпляри для найбільш несприятливих умов роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner