Кошик
104 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Планетарні мотор-редуктори

Де застосовують мотор-редуктори планетарні

 

Планетарний мотор-редуктор - це компактний агрегат, який характеризується невибагливістю в обслуговуванні. Без нього неможливо уявити сучасну промисловість і сільське господарство. Машинобудування та цивільне будівництво, верстатобудування і спеціальна техніка - всюди здатний приносити користь мотор-редуктор з одно-, дво- або триступеневої планетарної зубчастої передачею. Така популярність пояснюється унікальними перевагами подібного апарату:

 • здатністю без перерв функціонувати протягом тривалого часу;
 • можливістю комплектації різними двигунами, в залежності від умов використання;
 • широким діапазоном робочих температур - особливо актуально для українського клімату;
 • компактними габаритами і невеликою вагою - спрощує транспортування і монтаж агрегату;
 • високою надійністю і ККД - дане устаткування істотно підвищує ефективність системи в цілому.

Планетарні мотор-редуктори затребувані в коробках передач гусеничної техніки і бетономішалок, ними забезпечують елеватори, котельні та насосні станції, птахофабрики, з їх допомогою відбувається сушка зерна і виконуються інші завдання. Подібні пристрої є актуальними не тільки для промисловості, їх купують для використання в області хімії, медицини, мікробіології.

 

Які бувають планетарні мотор-редуктори


Планетарні мотор-редуктори бувають різних видів. Основні способи класифікації:

 • за серіями - МПО, МР, 3МП і ін .;
 • по радіусу розташування осей - компактні, мало- і великогабаритні;
 • по числу ступенів - одноступінчасті, двоступінчасті, триступінчаті;
 • за способом монтажу - вертикальні і горизонтальні, на лапах і фланцеві;
 • за типом двигуна - одно- і трифазні, вибухозахищені, загальнопромислові.

Головною перевагою будь-якого пристрою даного виду є велике передавальне число, що означає високий коефіцієнт корисної дії. При виборі планетарного мотор-редуктора варто враховувати характеристики і виконання конкретної моделі. До основних показників функціонування подібних пристроїв відносять:

 • частоту обертання;
 • потужність двигуна;
 • обертаючий момент;
 • радіальне навантаження.

Важливим є і вага обладнання. Деякі моделі мотор-редукторів планетарного типу можуть бути досить важкими і мати досить великими габаритами. Це звужує їх сферу застосування, але говорить про високу продуктивність.

 

Купити мотор-редуктор планетарний в Україні


Наша компанія займається поставками мотор-редукторів планетарних найпопулярніших серій. Всі агрегати знаходяться в ідеальному технічному стані і повністю готові до експлуатації на будь-якому промисловому чи сільськогосподарському об'єкті. Виготовлені в Україні мотор-редуктори відрізняються високою надійністю, простотою обслуговування і доступною вартістю. Вони виконані у відповідності до вимог ГОСТ і пройшли випробування на заводі-виробнику.

Рекомендуємо використовувати планетарні мотор-редуктори в неагресивної зовнішньому середовищі при відсутності ризиків вибухів. Режим роботи - S1 (тривалий). При монтажі обладнання подбайте про жорсткість підстави, а перед запуском перевірте рівень мастила, надійність кріплення і наявність необхідного охолодження. В таких умовах планетарні мотор-редуктори від компанії ТОВ «Техсервіс» здатні безперебійно працювати протягом тривалого часу. Запрошуємо ознайомитися з характеристиками пристроїв на сайті і оформити замовлення зручним для вас способом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner