Кошик
101 відгук
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Циліндричні мотор-редуктори

Щоб вигідно придбати високоякісний циліндровий мотор-редуктор 1МЦ2С, звертайтеся в оптово-роздрібний інтернет-маркет «Техсервіс». Магазин представляє солідний вибір надійної двоступеневої техніки європейського зразка.

 

Каталог циліндричних мотор-редукторів 1МЦ2С

 

На сторінках віртуального каталогу зібрані циліндричні двоступінчасті мотор-редуктори різної конфігурації:

• 1МЦ2С-125Н;

• 1МЦ2С-100Н;

• 1МЦ2С-63Н;
• 1МЦ2С-80Н.

Это универсальное оборудование, которое может задействоваться в качестве приводов общемашиностроительного назначения. Оно работает при подключении к сети переменного тока частотой 50 Гц в неагрессивной среде, содержащей не более 10 мг/м3 непроводящей пыли. Мотор-редуктор рассчитан на продолжительное функционирование: от 8 до 24 часов в сутки на высоте, не превышающей 1000 м над уровнем моря.

Ми реалізуємо тільки що пройшов тестування обладнання, експлуатаційні достоїнства якого високо оцінені експертами і користувачами. Техніка відповідає високим стандартам якості і відповідає вимогам безпеки.

 

Двоступенева конструкція мотор-редукторів

 

Основний плюс представлених циліндричних мотор-редукторів 1МЦ2С ― потужна захисна оболонка, виготовлена з високоміцного металу з антикорозійним покриттям. Вона забезпечує виробам довговічність і гарантує тривалу експлуатацію. Двоступенева конструкція пристрою відповідає особливостям його використання і є надійною.

Если у вас возникли трудности с выбором устройства, подходящего под ваши технические параметры, обращайтесь к нашим консультанты. Специалисты, которые знают все о мотор-редукторах, помогут вам определиться с моделью и правильно оформить заказ. Наш магазин реализует оборудование, а также предоставляет его профессиональное гарантийное обслуживание.

«Техсервис» ― мы уверены в качестве своего товара, потому что сотрудничаем только с надежными производителями!

Наша компанія реалізує двоступеневі мотор-редуктори циліндричні популярної серії «1МЦ2С» в різних конфігураціях. Устаткування українського виробництва добре зарекомендувало себе як в Україні, так і на зарубіжних ринках. Тут на сайті ви можете купити співвісні електродвигуни з редуктором циліндричного типу з одним з кращих цін. Вся продукція пройшла випробування і знаходиться в ідеальному технічному стані, будучи повністю готовою до інтенсивних умов експлуатації.

 

Наш асортимент двоступеневих співвісних електродвигунів з редуктором


Двоступеневі співосні мотор-редуктори циліндричного типу є одними з найбільш поширених в Україні. У них добре збалансовані ціна і продуктивність. У нашому інтернет-магазині ви можете купити обладнанні серії «1МЦ2С». Саме такі електродвигуни з редуктором встановлюють в приводах загальнопромислового призначення. Вони живляться від мережі змінного струму з частотою 50 Гц і розраховані на тривале функціонування. Заявлений час безперервної роботи становить від 8 до 24 годин. Рекомендовані умови експлуатації:

  • неагресивна зовнішнє середовище;
  • запиленість - не більше 10 мг / куб. м;
  • висота - не вище 1000 метрів над рівнем моря.

Ми пропонуємо купити двоступеневі співосні мотор-редуктори, виготовлені в Україні. Це забезпечує максимально вигідну ціну на них для наших клієнтів і відповідність вітчизняних умов використання. Експлуатаційні особливості обладнання високо оцінені експертами і споживачами. Всі мотор-редуктори циліндричні, представлені на сайті, проходять обов'язкове тестування. Вони відповідають високим стандартам якості і безпеки.

 

Якими якостями володіють мотор-редуктори циліндричні


Електродвигуни з редуктором циліндричного типу, які ви можете купити у нас в інтернет-магазині за доступною ціною, мають двоступеневу конструкцію. Це співвісні агрегати серії «1МЦ2С», що володіють цілим рядом унікальних достоїнств. Наші клієнти в Україні віддають їм перевагу за наступні якості:

  • міцну захисну оболонку з антикорозійним покриттям;
  • високу навантажувальну здатність і кінематичну точність;
  • чудові показники коефіцієнта корисної дії;
  • мінімальне виділення тепла, що також впливає на довговічність;
  • високу надійність - робочий ресурс досягає більше 15000 годин.

Представлені на сайті двоступеневі співосні мотор-редуктори циліндричні - це універсальні промислові агрегати, що володіють гідними технічними характеристиками і прийнятною ціною. У нас їх купують представники багатьох виробничих підприємств в Україні. Такі мотор-редуктори розраховані на інтенсивні умови експлуатації і гарантовано не підведуть вас. Вони ідеально підходять для використання в системах з пульсуючим типом навантажень, де стає дуже важливою їх стійкість до частих пусків-зупинок. Важливою особливістю циліндричних мотор-редукторів є їх оборотність - тобто вихідний вал можна в будь-який момент провернути самостійно.

 

Де в Україні можна купити мотор-редуктори за вигідною ціною


ТОВ «електродвигуни» - один з найбільших в Україні постачальників промислового устаткування. І двоступеневі співосні мотор-редуктори циліндричні є одними з найбільш затребуваних товарів в нашому каталозі. Чесна ціна і стабільно високу якість продукції роблять придбання даних агрегатів на сайті максимально вигідним. У нас ви можете не тільки купити електродвигуни з редуктором потрібного типу, а й отримати послугу їх професійного обслуговування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner