Кошик
95 відгуків
+380 (50) 590-94-21
+380 (67) 961-17-47
+380 (50) 590-94-21
+380 (96) 707-62-38
Данілевського вулиця, Харків, Україна
ТОВ «Електродвигун» - промислове обладнання: електродвигуни, редуктори, мотор-редуктори
Залишити відгук

Мотор-редуктори NMRV-50

Реалізуємо мотор-редуктори NMRV-50. Це промислові одноступінчасті пристрої з черв'ячною передачею. Число в назві модельного ряду говорить про габарити редуктора - міжосьова відстань становить 50 мм. Пускають у хід механізми електромотори серії «АІР», які довели свою надійність і багато років вже успішно використовуються в Україні. Купити черв'ячні редуктори NMRV-50 ви можете у нас в роздріб і оптом. В останньому випадку ціна буде ще більш вигідною.

 

Особливості черв'ячних одноступінчатих мотор-редукторів NMRV-50


Мотор-редуктори NMRV-50 відносяться до числа найбільш затребуваних в промисловості пристроїв. Ці одноступінчасті черв'ячні агрегати характеризуються підвищеним рівнем передавальних чисел, що робить їх використання максимально ефективним і корисним. На багатьох об'єктах промислового і сільськогосподарського призначення в Україні ви знайдете подібні редуктори з електромоторами. Основні причини, щоб купити нашу продукцію:

 

  • висока якість виготовлення і збірки;
  • компактні розміри і відносно невелику вагу;
  • простота монтажу і обслуговування;
  • плавний і тихий хід, наявність самоторможения;
  • доступна ціна і робочий ресурс в 10000 годин.


У кого в Україні купити редуктор з електродвигуном за чесною ціною


Якщо ви шукаєте, де ж в Україні купити якісний і недорогий редуктор черв'ячного типу з електромотором, радимо зробити це в нашій компанії. Реалізуємо надійну продукцію промислового призначення з усіма необхідними документами. Одноступінчаті мотор-редуктори NMRV-50 знаходяться в ідеальному технічному стані і готові до інтенсивних умов експлуатації. Ціна залежить від обсягу партії. Для оптовиків є знижки. Наші співробітники завжди готові допомогти з вибором устаткування і розповісти про особливості його використання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner